SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOSZYKOWKA A MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!mam prosbe a raczej pytanie,co zrobic zeby nie bylo takich spadkow masy po tym jak gram np w kosza czy wogole jakiekolwiek inne ruchy wykonuje ico robic zeby nie tracic "wyczucia" jesli cwicze to bardzo szybko nawet z dnia an dzien trace wyczucie pilki.czy gra w kosza i cwiczenia wykluczaja sie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
jak cwiczysz to potem w ciagu godziny 2 ,sprobuj pojsc na kosza i porzucac...rzut sie wyrabia...tak mi radzil trener!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Moim zdaniem nie. Zobacz jak koszykarze są zbudowani. Ja chciałbym tak wyglądać jak oni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wykluczaja sie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy jak gram w kosza nie trace masy?bo tak czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Jak będziesz miał dobrą diete to nie będziesz tracił wagi.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
spojrz na Szaka Onila

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym charakteryzuje sie taka dieta?bo ogolnie panuje przekonanie wsrod moich kolegow ze jak sie uprawia sporty inne niz kulturystyka to sie traci mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz ptraktowac gre w kosz jako np rozgrzewke przed silownia. podobno uprawianie sportow bezposrednio po silowni np koszykowki, jazdy na rowerze itp chamuje rozwoj miesni ((( mialem o tym arta, jak znajde to wrzuce)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
ta a prubowales kiedys cwiczyc po treningu koszykowki? watpie... ja jak przychodzielem z kosza to nadawalem sie tylko do spania.... a jak mialbym jeszcze isc rzucac kilogramami to bym chyba och**al!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tymbardziej ze ja trenuje koszykowke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mowie ze masz grac zaraz przed treningiem na silowni, tylko zebys nie gral zaraz po...

niewiem ale to chyba jest jakas ruznica? nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie na drazku

Następny temat

brzuszki a brzuszek

WHEY premium