SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTROWERSYJNY CYKL prop-wino-meta 4ON 4OFF Zapraszam ekspertów!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

92

Wzrost

187

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

106

Obwód uda

63

Obwód talii

91

Staż na siłowni

6lat SW + silownia okresowo(SPLIT/OBWODY)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

(4-5w 2b 1t), obecnie lekki deficyt kaloryczny

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Natural

Opisz swój plan treningowy

Split\push pull\A B?

Cel cyklu

Masa mięśniowa i redukcja/ inaczej kompozycja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16-17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej tycia

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

2-3 lata temu 100klatka 160przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
Witam, PANOWIE EKSPERCI I OSOBY ZE ŚWIEŻYM PODEJŚCIEM
Zależy mi na dokładnych odpowiedziach
Wraz z nowym rokiem przymierzam się do pierwszego cyklu na SAA.
Postaram się najpierw przybliżyć moją osobę aby można było na spokojnie zaplanować i wszystko rozpisać.

MOIM CELEM JEST WYPRACOWANIE SYLWETKI,KTORA MOZE DAĆ MI MOZLIWOSC WYSTARTOWANIA W MESKIEJ SYLWETCE W PRZYSZLOSCI. Tak dla skonkretyzowania planów!

Przez 6-7 lat trenowałem SW, ostatnie 2 lata siłownia+bieganie z przerwami. Ostatnie pół roku skupiłem się na utracie wagi, dużo pracowałem i jeździłem na rowerze (+-10-20km/dziennie). Poszło z 8kg. Obwody również w dół, z łapki zeszło ok 1cm.
BF równy 16-17%.

Do konkretów.

Interesuje mnie cykl 4ON 4OFF.
Zaczynając od stycznia chciałbym zrobić takie 3-4 w zależności jak będzie to wyglądało.
Dostęp do środków jest bardzo dobry także no stress. myślałem nad środkami: prop/wino/meta

1) proszę o rozpisanie tych 3-4 cykli aby zakończyć ostatni cykl z jak najniższym %BF oraz najlepszym rezultatem.

2) co z dietą, jak to widzicie, ponieważ musi się ona róznić na każdym cyklu jak i między nimi w przerwach
nie wiem jak to rozpalnowac czy najpierw redukowac kaloryczność w dół na propie/winie czy zaczynac od mety i kalorycznosc w góre ale co wtedy z możliwym zalaniem w ciągu 4tyg?

3) Odblok- wiele opini- wybiorę ten który potwierdzą przynajmniej 3 osoby z odpowiednim doświadczeniem później skonsultuje to z lekarzem. między innymi znalażlem takie odbloki pod cylk 4on 4off CLOM/NOLVA/HCG
mix CLOM NOLVA/ duża dawka HCG. Wybaczcie ale mogę się wachać.

4) ANASTAZOL podczas/po cyklu? co to? oraz jakie dawki oraz plusy i minusy?
"Użycie anastrozolu w cyklach z zastosowaniem mocno aromatyzujących androgenów, takich jak Testosteron/Metanabol, bardzo skutecznie zablokuje retencję wody i ryzyko wystąpienia ginekomastii... AI zapobiegają konwersji androgenów do estrogenu w tłuszczu, mięśniach, piersiach i mózgu...

5)W grudniu robie badania, proszę o wypisanie dokładnie co zrobić oraz co warto kontrolować pózniej podczas cyklu,odbloku i po nim.

6) DAWKI powinny być nie za duże i nie za małe proszę opuścić temat jeżeli masz zamiar proponować mi 50mg ed mety. Dzięki!
liczę się z tym ze dawki powinny być zawyżone z powodu na okres trwania cyklu ale nie znam jeszcze tamatu chciałbym wykorzystać najpierw małe dawki!

7) TRENING Chciałbym się skupić głównie na partiach:plecy,bic tric, klatka z naciskiem na klatke! czy te partie mogę robić 2x w tygodniu podczas 4tyg ON?
Dajmy na to klatka/plecy po 12 serii biceps 8-9 triceps 8-9. Mogę polecieć więcej?

ciekawe wątki na temat on off z innch for:

http://kulturystyka.pl/krotkie-cykle-mix-arts-by-uriel-miczelx/



Podchodzę do tego tematu bardzo poważnie, liczę na poważne odpowiedzi.DZIĘKI!





Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 14:31:06

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-11-16 15:14:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
nie podawaj linków do konkurencyjnych for
to trochę stare podejście
jak dla mnie te mini cykle to nic dobrego
po pierwsze w 4 tyg nie zbudujesz mięsnia
po drugie cykl/odblok/cykl/odblok to wielki bajzel w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
Czekałem na Ciebie.
nie widzisz żadnej możliwości żeby rozplanować to dobrze?
małe dawki, mysle o 15mg mety np albo male dawki wina a odblok wchodzi tylko po propie połączonym z meta\winem w 2,3 cyklu



Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 15:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
10-15 mg samej mety czy sameg wina podawane np. jednorazowo do śniadania nie powinno przyblokować.
dlaczego się upierasz na takie mini cykle?
poleć na propie 12-16 tyg nawet jak nie chcesz się za dużo kłuć to cypio 250 mg co 5 dni do tego jakieś ia i trzymanie e2 w ryzach na koniec można wrzucić wino na 8 tyg i na nim schodzić z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
Powiedz mi jaka jest różnica pomiędzy propem cypio a enanem?
Polecę 12-16 tyg to wtedy moge wejść na wino w 5 lub 9 tygodniu adekwatnie do tego co wybiorę. Jaka dawka? To pierwszy cykl dla przypomnienia.
Które Ai najlepsze?
E2 w ryzach? Mógłbyś trochę wyjaśnić?




Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 16:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
Patriott
Powiedz mi jaka jest różnica pomiędzy propem cypio a enanem? Oprócz długości estru.
Polecę 12-16 tyg to wtedy moge wejść na wino w 5 lub 9 tygodniu adekwatnie do tego co wybiorę. Jaka dawka? To pierwszy cykl dla przypomnienia.
Które Ai najlepsze?
E2 w ryzach? Mógłbyś trochę wyjaśnić?



SORRY ZAMIAST EDIT WESZŁO CYTUJ


Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 16:56:36


Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 16:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27526
zgadzam sie z łodzianinem lepiej przywalic dłuższy cykl niz wchodzić i zaraz schodzic po czym znów wchodzic, zrobisz tylko wiekszy bajzel w hormonach, druga sprawa to miesnie ich budowa to dlugotrwaly proces a w 4 czy 6 tyg je tylko podpompujesz :)

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376

Walnij bombę a nie pier... sie w robocie to tak jakby robić kupę na 5 razy tylko pytanie po co ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Patriott
Powiedz mi jaka jest różnica pomiędzy propem cypio a enanem?
Polecę 12-16 tyg to wtedy moge wejść na wino w 5 lub 9 tygodniu adekwatnie do tego co wybiorę. Jaka dawka? To pierwszy cykl dla przypomnienia.
Które Ai najlepsze?
E2 w ryzach? Mógłbyś trochę wyjaśnić?





Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 16:56:36



długością estru się różnią prop okres półtrwania ok 4.5 dni enan ok 10 dni cypio ok 12 dni
ogólnie test to test
ai jakieś exemestanum np. symex i on właśnie będzie trzymać estro w ryzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
1)Jaka dawka winstrolu przez 8tyg? I to nie za długo na orala?
2) I jakie dawki Ai co ile dni i od którego tygodnia?
3)Enan jaka dawka i co ile dni strzał?
4)Jak poleciec z odblokiem? Hcg konieczne przy 12tyg? Bo przy 16 chyba na pewno

5)Jest sens nadwyzszka kalori przez pierwsze 4-8tyg a wchodząc na wino deficyt?





Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 19:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Patriott
1)Jaka dawka winstrolu przez 8tyg? I to nie za długo na orala?
2) I jakie dawki Ai co ile dni i od którego tygodnia?
3)Enan jaka dawka i co ile dni strzał?
4)Jak poleciec z odblokiem? Hcg konieczne przy 12tyg? Bo przy 16 chyba na pewno

5)Jest sens nadwyzszka kalori przez pierwsze 4-8tyg a wchodząc na wino deficyt?






Zmieniony przez - Patriott w dniu 2015-11-16 19:07:57


z dietą możesz tak jak napisałeś polecieć , to dieta odpowiada za to czy masujesz czy redukujesz nie środki
exe 1/2 tabsa dwa razy w tyg wystarczy
10.000 hcg na koniec
250 mg co 5 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawnie zrobić mega cykl "pomocy"

Następny temat

wyniki badan czy brac dalej Ia? czy odstawic?

Wiecej