SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

KONKURS - stwórz i wypromuj własny produkt Activlab!

Wysłana -
Prześlij swój pomysł na produkt oraz jego promocję na adres
➡️➡️ konkurs@activlab.pl ⬅️⬅️

Do konkursu będą kwalifikowane wiadomości o tytule: "Konkurs – stwórz i wypromuj własny produkt Activlab​", wraz z pracą konkursowa w postaci załącznika w formatach: .doc, .ppt, .pdf.

Każde zgłoszenie (załącznik) powinno zachowywać następujący schemat:
1. ​​Dane teleadresowe Autora/Autorów
2. Zadanie konkursowe.
3. Opis proponowanej odżywki lub suplementu wraz ze składem, działaniem i możliwym zastosowaniem.
4. ​​Propozycję promocji produktu.
5. ​​Informacja o wykorzystanych źródłach.
6. ​​Oświadczenie o legalności materiałów wykorzystanych w zgłoszeniu.

Nagrodami w konkursie są:
I miejsce –​ ​zestaw Activlab o wartości 1000 zł i jednorazowe konsultacje dietetyczne z Ekspertem Activlab Sport.
II miejsce –​ ​zestaw Activlab​ o wartości 600 zł​.​
III miejsce –​ zestaw Activlab​ o wartości 300zł​.​
Oraz pozostałe nagrody w formie rabatów do sklepu www.activlab.pl

Czas trwania konkursu: do 31 marca do godziny 23:59:59

Regulamin: https://www.facebook.com/notes/activlab/regulamin-konkursu-zaproponuj-produkt/1658268334186832

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja wiem ze tam sie zle dzieje ale wy naprawde juz nie potraficie sami nic wymyslic?
Wysłana -
A co ma konkurs, poznanie głosu konsumenta i ewentualnych propozycji do braku pomysłów?
Wysłana -
Ostatnim razem jak byl taki konkurs to czesc pomyslow bylo odrzuconych poczym produkty wyszly. Taki naprzyklad ZEN. Z tego co pamietam to sklad jest niemal identyczny z tym zgloszonym przez "Easydoor". Koncepcja nie wygrala ale pomysl zaj**aliscie. Tak wiec jezeli skonczyly wam sie pomysly to moze czas na zmiany w kadrze.
Wysłana -
Wygrały pomysły zwycięzców, którzy tez zostali nagrodzeni

Nie twierdzę, ze skład ZENu nie jest podobny, ale cała seria fighterska konsultowana i składana była przy współpracy Tadka, więc uwierz - nie ma kradzieży absolutnie
Wysłana -
Kolegę warezza chyba trochę poniosło - trzeba wybaczyć, nie wie co czyni :)
Wysłana -
Gdzie mnie ponioslo? Kopiujecie czyjes pomysly poczym twierdzicie ze to wporzadku bo konsultowaliscie to z "Tadkiem". No blagam cie.
Mono+BA tez nie wygralo a produkt wyszedl? Wspomne ze ostatnio go cichaczem okroiliscie ze skladu zastepujac po 2g krety i BA cholera wie czym.

To wszystko jest wporzadku a mnie ponioslo. Tak?
Wysłana -
Kolego - skład się zmienił, ponieważ po kilku miesiącach robiła się cegła... A cegły powinno się kupować w Castoramie a nie w sklepach z suplami.
Wysłana -
Uwaliliscie ponad 30% skladu bo produkt sie zbrylal? Czy wy naprawde macie swoich klientow za takich idiotow?

Zmieniony przez - warezz w dniu 2017-03-06 14:10:28
Wysłana -
Podeślij swoje CV - dział R&D szuka osób do pracy - powinieneś się nadać :)
Wysłana -
Tak myslalem ze raczej nie podyskutujemy.
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź