SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

KONKURS - stwórz i wypromuj własny produkt Activlab!

Wysłana -
Na fb, ale ja biorę z zakazanego forum

Czas na ogłoszenie WYNIKÓW!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Twój Produkt"! Wszystkie zgłoszenia były bardzo ciekawe i pomysłowe, jednak nagrody główne mogą powędrować do 3 osoby! A więc...

I miejsce: Szymon Barwacz, za pomysł na produkt "Keto Whey", otrzymuje od nas suplementy, odżywki i gadżety Activlab o wartości 1000 zł oraz jednorazowe konsultacje dietetyczne z Ekspertem Activlab Sport.

II miejsce: Dawid Półrolniczak, za pomysł na "Active Beef Testo Protein", otrzymuje od nas suplementy, odżywki i gadżety Activlab o wartości 600 zł.

III miejsce: Denis Gierat, za pomysł na produkt dla sportówców walki "RoundHouse", otrzymuje od nas suplementy, odżywki i gadżety Activlab o wartości 300zł.

Z uwagi na lekkie opóźnienie w rozstrzygnięciu konkursu, informujemy, że każdy uczestnik otrzyma kod rabatowy o wartości 40% do wykorzystania na www.activlab.pl przez cały maj. Kody będą wysłane po 9 maja! Gratulujemy!
Wysłana -
Julka Ty to jednak dobry szpieg jestes
Strach sie poruszac w internetach
Wysłana -
fajnie. jeszcze chciałabym wiedzieć co to za cud suple wygrały. Sama nazwa nic nie mówi. W sensie jaki skład mają wygrane produkty. Graty dla wygranych. Troche wstyd że activlab nie napisał tu wyników...
Wysłana -
to nie wstyd, to brak profesjonalizmu na wysokim szczeblu, wychylili sie z konkursem, ludzi olali i uczestnikom dali 40% rabatu za to że mieli ich gdzieś, a nie jeden pewnie spędził trochę czasu nad opracowaniem suplementu.
I dokładnie , przydały by sie składy, jak by to miało wyglądać, ale teraz to pewnie bedzie tajne ,póki nie wypuszczą supla.

ps. te konsultacje detetyczne z ekspertem mogli sobie darować , bo to żenua.
Wysłana -
...


Zmieniony przez - warezz w dniu 5/7/2017 2:56:51 PM
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź