SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

KONKURS - PRZYSIADY Z TRECKIEM

Wysłana -
Panie i panowie ruszamy z kolejnym konkursem dla Was przy wsparciu naszego sponsora firmy TREC.

Z racji, że bardzo dobrze idą Wam zadania sprawnościowe to kontynuujemy ten trend.

Zadanie na najbliższy czas:

Wykonaj maksymalną ilość powtórzeń przysiadu z ciężarem równym swojej masie ciała.

Ogólne zasady:

1) Minimalna głębokość przysiadu: Aby nie było niejasności, powtórzenie zaliczone będzie gdy udo osiągnie poziom równoległości do podłogi. To minimalna głębokość przysiadu na zaliczenie.
2) Termin wrzucania filmów 11.02.2017 23:59
3) Ważna jest jakość filmu aby łatwo było ocenić głębokość i choć orientacyjnie obciążenie. Oczywiście liczymy na uczciwość każdego z uczestników i brak kombinacji z ciężarem
4) Dobrze by było jakbyście przed faktycznym przysiadem się zważyli i nagrali pomiar.
5) Nagrody jak zwykle na bogato TREC mocno się postarał.
1 miejsce 500zł
2 miejsce 300zł
3 miejsce 200zł
Na zakupy ze sklepu na stronie TREC.PL
6) Minimalna ilość przysiadów 100 (joke)
7) Nie używamy specjalnych taśm na kolana, które dodają siły (punkt dopisany później, ale kto by pomyślał, że amatorzy używają akcesoriów dla trójboistów ? ) Opaski elastyczne oczywiście są dozwolone.

Pochwalcie się swoimi wynikami również w naszym forumowym wyzwaniu
http://www.sfd.pl/SFD_CHALLENGE__100_000_przysiadów_w_2017_roku_!-t1137490.html

Oto przykład jak ma wyglądać przysiad

Zapraszamy do rywalizacji

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-01-27 10:24:39

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-01-28 10:29:43

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-02-08 14:22:44
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Gdzie się tu zważyć hehe
Wysłana -
Jakiś limit czasowy na wykonanie zadania jest przewidziany? Rozumiem że odłożenie sztangi na stojaki = koniec próby?
Wysłana -
Tak, między powtórzeniami też nie odpoczywajcie za dużo, żeby nie wyszły z tego clustry.
Waga na większości siłowni sie znajdzie. Jeśli nie to zabierzcie z domu
Wysłana -
O fajny konkursik - na pewno wezmę udział
Wysłana -
Liczymy na frekwencje dobrą
Wysłana -
Wczoraj na próbę udało mi się zrobić 30 powtórzeń z ciężarem 75kg. Krążki 2x20kg + 2x10kg + 2x2.5kg + gryf 10kg. Zabrakło jednak wagi na siłowni więc zważyłem się dzisiaj rano. Za tydzień spróbuję poprawić wynik

Wysłana -
Bardzo dobre przysiady Szkoda, że nie waże 75kg tylko prawie 100kg, bo bym z wami pokonkurował
Wysłana -
Więcej mięśni większa siła
Wysłana -
Myślę, że jakbyś czuł oddech asekuranta na karku weszły by jeszcze z 4... ale tak samemu to niebezpiecznie ryzykować. Dobry wynik

Tymczasem zwracam się z prywatną prośbą:

Zmieniony przez - fsl w dniu 2017-01-28 10:20:05
Wysłana -
No na tak piękny wniosek nie możemy pozostać obojętni Myślę, że jeden dzień nie zrobi problemu. Przedłużamy konkurs o 1 dzień.
Strona 1 z 17
Dodaj odpowiedź