SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS- Zgarnij suple treca !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
U mnie też dziś paczka dotarła .













Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-04-01 21:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ghorta
Jezoo - dalej na masie czy to już zapasy na sezon powakacyjny?

Ghorta, cały czas masa. Zostało jeszcze 8 kg do nabicia aby osiągnąć swój cel ale to nie znaczy, że formy plażowej w tym toku nie będzie. Tłuszczyk cały czas pod kontrolą na 10 %. Taki woreczek 3kg starczy mi na dobre 2 miesiące jako uzupełnienie diety Ogólnie dzięki za troskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Paczki powinny być już u wszystkich. Jak widać warto uczestniczyć w konkursach, bo można zgarnąć solidne zestawy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
jezoo
Ghorta
Jezoo - dalej na masie czy to już zapasy na sezon powakacyjny?

Ghorta, cały czas masa. Zostało jeszcze 8 kg do nabicia aby osiągnąć swój cel ale to nie znaczy, że formy plażowej w tym toku nie będzie. Tłuszczyk cały czas pod kontrolą na 10 %. Taki woreczek 3kg starczy mi na dobre 2 miesiące jako uzupełnienie diety Ogólnie dzięki za troskę.


Zdrowe i prawidłowe podejście do tematu. Masa masą ale przyzwoity poziom tłuszczu trzeba trzymać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
kiedy można spodziewać sie następnego konkursu ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Myślę, że ruszymy w drugiej połowie kwietnia. Będzie utworzony nowy temat, także śledźcie dział.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powalczymy w tym miesiącu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jasne, że powalczymy. Czas na roztrzygnięcie mamy do 15 maja, także ruszymy w następnym tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i to mi się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Ale wszystkich zwycięzców wykluczamy z udziału

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iness - Dziennik Treningowy

Następny temat

CrossFit + FBW

WHEY premium