SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS SPORTÓW OGÓLNOROZWOJOWYCH

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
Ilekroć na forum są jakiekolwiek konkursy to nasz dział jest pomijany.
Dlatego dziś ogłaszam konkurs w dziale Sporty Ogólnorozwojowe

Co zrobić aby wygrać?
- napisać ciekawy artykuł i cierpliwie czekać :)

promowane będa tematy:
- trening ogólnorozwojowy (z rozpiskami konkretnych ćwiczeń i uzasadnieniem co i dlaczego)
- suplementacja w wybranych dziedzinach sportowych (ale cos innego i nowego, nie kopia postu Dudka)
- żywienie w wybranych dziedzinach sportowych (np. biegi, gry zespołowe, pływanie)
- praca mięśni w poszczególnych dyscyplinach sportowych (fajnie by było, gdyby do tego były rysunki

ale można napisać na dowolny inny temat, wystarczy mieć coś ciekawego do powiedzenia

WSZYSTKIE TEMATY KONKURSOWE MUSZA NA KOŃCU SWOJEJ NAZWY POSIADAĆ OZNACZENIE: (SO)
np. "trening siły biegowej (SO)", "Jak powinien odżywiać się piłkarz (SO)" itede, itepe.

KONKURS TRWA DO 1 PAŹDZIERNIKA 2005, OD 1 do 5 PAŹDZIERNIKA GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY TEMAT*
zastrzegam sobie prawo podjęcia ostatecznej decyzji o wygranej, jeśli uznam, że zostały naruszone jakieś zasady, powstała zmowa, itp

NAGRODY**:
3 filmy o tematyce sportowej na CD
2 carbosnacki Nutrend o smaku karmelowym
2 batony Matrix 32 Olimpa
2 batoniki węglowodanowe o smaku kokosowym

zastrzegam sobie prawo podziału nagród, jeśli wygra więcej niż jedna osoba - np. taka sama ilość głosów


zachęcam także początkujących użytkowników do zgłębienia jakiegoś tematu i zreferowania go w swoim poście, każdy ma szanse!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
super pomysl!!!
ja glosuje na kate
a tak na serio to od dawna chcialem cos napisac, wiec teraz mam podwojna motywacje (celuje w carbosnacka)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dorzucam bidon Ionto Vitalmax do puli nagród :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
DUDEK: SUPER

wobec tego NAGRODY**:
3 filmy o tematyce sportowej na CD
2 carbosnacki Nutrend o smaku karmelowym
2 batony Matrix 32 Olimpa
2 batoniki węglowodanowe o smaku kokosowym
1 bidon Ionto

konkurs sponsorują Moderatorzy działu Sporty Ogólnorozwojowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Świetna inicjatywa!

Gdybym nie przymierał głodem to też bym u siebie podobny konkurs zrobił

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
a hans chociaż nie mod to dorzuca książke "Mistrzowie Slam Dunk" autor Peter C. Bjarkman. Piękne wydanie z 95 roku, stan idealny!!

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzizus!! To ja biore udział :D, musze mieć tą książke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Poniżej zamieszczam opis tej książki ( niestety tylko po angielsaku udało mi się znaleźć )

Author: Peter C. Bjarkman State Affiliation of Author: IN ISBN: 0-89490-608-9 Publication Year: 1995
Page Count: 48
Description: Author Peter Bjarkman has chosen ten basketball players whom he thinks best define the slam dunk style. Anecdotes, career statistics, and quotations of such greats as Charles Barkley, Darryl Dawkins, Clyde Drexler, Julius Erving, Darrell Griffith, Connie Hawkins, Michael Jordan, Shawn Kemp, Scottie Pippen, and Spud Webb all bring the excitement of the court to the reader.
Awards: QUICK PICK FOR THE RELUCTANT YOUNG READER 1997 Binding: Library Subject(s): Biography, Sports & Recreation Dewey #: 796.323 Trim Size: 6 x 9 Illustrations: Illus. with color and black and white photographs 100%

Od siebie dodam, książka aktualnie kosztuje 24$


Do książki dorzucam jeszcze 3 plakaty z MJ są to plakaty z ProBasket, format duży, stan IDEALNY (nigdy nawet niebyły wieszane, jednynie są poskładane - jak to z gazety).


Tak więc panowie i panie - starajcie się niedługo zapewne coś dorzuce jeszcze do koszyka z nagrodami

pozdrawiam



Zmieniony przez - hans jr w dniu 2005-09-01 17:53:52

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
no to git konkurs sie rozkreca, nagrod w huuuuuuuuu ;) i troche, tylko chyba uzytkownicy niezainteresowani

poki co jury: Dudek, hans jr, kejt

czekamy na rewelacyjne posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
kejt - ja sie nienadaje do jury. ja tylko zasponsoruje Ty, Dud-menel i ktoś trzeci (sami zdecydujcie) wystarcza do jury


Ja tylko sponsoruje


aha!!! o zainteresowanie się niemartw zaraz sępy sie zrzucą dzisiaj przeciez początek piekła więc wszyscy piją


pozdrawiam

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulczyk sie znalazł

Chętnie będę w jury :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan

Następny temat

Mój nabytek

Wiecej