SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMPUTEROWE FORUM DYSKUSYJNE

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Wpadłem na taki pomysł, że można by było zrobić forum na kształt sfd tylko, że na temat techniki komputerowej-Komputerowe Forum Dyskusyjne, chodzi o zebranie działów : o wirusach(nie pamiętam nazwy działu, ale wiadomo o co chodzi), komputery i gry komputerowe, do jednego forum, np. katalogi.pl, i rozbudowanie tego, np. dział dla początkujących, dla programistów, webmasterów, matematyczny związany z informatyką, itp.,
co do abonamentu, to można by było zrobić coś takiego: dogadać się z jakimś dobrym internetowym sklepem komputerowym, że jeśli członek forum kupi coś od tego sklepu za pośrednictwem forum, członek ma opłacony abonament, a sklep wypłaca dla forum np. 10 % zysku, pełną odpowiedzialność za ewentualnie wadliwy towar ponosiłby sklep. Ponadto nazwa K** z pewnością ściągnęła by więcej forumowiczów i reklamodawców.
Skoro SFD jest chwalone i bardzo popularne, to tak samo by było z K**, nawet można by było osobną szatnię tam zrobić Myślę, że pomysł jest dobry i chyba to by było pierwsze takie forum, a nawet jeśli nie pierwsze to na pewno najpopularniejsze, bo podparte autorytetem SFD
Co do szaty graficznej forum, powinna być taka sama jak szata sfd- tradycyjnie
Oczywiście mogę się mylić co do słuszności powstania czegoś takiego i niczego nie narzucam, to tylko zwykła propozycja.
Być może to brzmi jak brednie, ale spać mi się chce i dlatego przychodzą mi do głowy takie pomysły
Życzę miłego weekendu



gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomysł doskonały. Jednak trzeba pomyśleć nad wciągnięciem w to różnych vortali. Temat jest przeogromny i wymaga odpowiedniej opieki.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetny pomysl ! Jestem za

BaS 007
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można by też nawiązać kontakt z wydawnictwami informatycznymi, sprzedającymi książki, np abonament za książkę

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Można to zrobić


-= The difference between winning and losing is...VICTORY =-

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do vortali, to myślę, że nie ma potrzeby, chociaż można by było skontaktować się np z Komputer Swiat, oni mają dobrą stronkę,myślę, że pomysł wypaliłby, co do członów sfd którzy mają tu opłacony abonament mieliby i na K** po zalogowaniu się

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z abonamentem lepiej poczekać
Dobry temat i trzeba go zrealizować.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wracając do abonamentu
Helion daje 5 % od kwoty książek które zostaną zakupione przez prywatną stronkę

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale takie duże forum to może i do 7% wytarguje

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw zrobimy forum. Później będziemy kombinować

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kombinować od początku, z tym, że nie ustalać abonamentu na początku, po prostu pośredniczyć w sprzedaży, może ktoś coś kupi
najtańsza ksiązka 30 zł z tego 5 % to 1,5 zł


gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sog'i

Następny temat

Do Pana Mateusza Pazdana w sprawie Pana Kesia

Wiecej