SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMPLIKACJE CLEN, EFKA, CYTOMEL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1169
Czy jest ktos na forum lub znacie kogos kto mial jakies komplikacje zdrowotne przy schodzeniu z wysokiego bf i dlugotrwalym stosowaniu clenu z efka na przemian po 2 tygodnie lub cytomelu z clenem (razem lub tez naprzemian choc chyba zadko sie stosuje naprzemiennie bo tarczyca sie nie regeneruje dobrze na clenie)

Mam na mysli stosowanie tych srodkow przez dlugi okres np. 4-5 miesiecy bez zastosowania przerw w ktorych nie byloby zadnego srodka tylko przeplatanie w przerwie z innym (przykladowo 2 tyg clen,2 tyg efka i tak pare razy, nastepnie cytomel+clen lub cytomel 2 tyg, efka 2 tyg i tak pare razy do uzyskania efektu)

Zmieniony przez - S A L . w dniu 2007-01-24 17:05:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
5 miesciecy na thermogenicach to glupota.

Wiesz czym sie to moze skonczyc, po przez nie umiejetne stosowanie trojjodotyroniny ?

Nadczynnosc tarczycy moze prowadzic do choroby Basedowa w efekcie dojdzie do oftalmotapi i bedziesz nie tyle zesrany i wystraszony,co przestraszony dalszych powiklan.

Do tego dochodzi tachykardia, dusznosci, wzmozona potliwosc,nerwowosc,utrata tkanki tluszczowej a , i miesniowej.etc

Taka przestroga zabawa z TSH to nie hop siup .

Zdrowia

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
ja nie kombinowalem

na efce schudlem 20 kg w 3 miechy

w pierwszym miesiacu stosowalem tylko TSE pozniej przez 2 miesiace dodalem efke (balem sie ze nei wyrobie do lata- siara bylo pokazac sie bez koszulki przy wadze 110kg

bic44-39
udo 72-61

taka dluga redukcja na pewno nie wyjdzie na dobre twojej pikawie


Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2007-01-24 17:44:15

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Nie szkoda Ci zdrowia?
Wez sie powaznie za trening i diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1169
Dzieki Kuba.
Danutha to jest dzial doping a nie dieta czy trening. Moje pytanie jest konkretnie sprecyzowane i nie wiem w jaki sposob Twoja odpowiedz odpowiada na nie.
Wypowie sie ktos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze ci mowią szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Niestety jest coraz wiecej ludzi,ktorzy mysla,ze srodkami farmakologicznymi przyspiesza odchudzanie.
Bledy leza glownie w diecie i treningu.
Prosze bardzo,bierz jak chcesz,ale pewnie malo wiesz o dzialanich ubocznych i interakcjach.Zycze zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
danusia dobrze zna sie na odchudzaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dubel

Zmieniony przez - krzys88l w dniu 2007-01-29 20:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jezeli chcesz uzywac chemii 5mies to powodzenia
jest cos takiego o czym wspomniala danutka - DIETA i TRENING
nic wiecej nie potrzebujesz poki nie osiagniesz 13% bf
pozniej mozesz sie w chemie bawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1169
Chyba zle zrozumieliscie moje pytanie.. Nie pytalem jak to brac i czy moge to brac, ani nawet czy chce tego uzywac, czy chce tyle zrzucic-nic z tych rzeczy, gdzie wogole napisalem ze mam wysoki bf i chce sie redukowac??Moje pytanie bylo proste-czy ktos ma doswiadczenia w tej kwestii..jezeli ktos ma niech sie wypowie..

Nie czaje..przeciez gdybym chcial uzusykac takie odpowiedzi to bym napisal:mam wysoki bf,chce zrec clen,cytomel,efke przez 5 miesiecy..czy tak mozna,czy to zdrowe? tak napisale? nie! wiec skad takie odpowiedzi?

ps.nie wierze zeby na calym sfd nie bylo osoby ktora robila w ten sposob..

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
gdzie wogole napisalem ze mam wysoki bf i chce sie redukowac??

'przy schodzeniu z wysokiego bf'


tu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po omie

Następny temat

Wino bd tabsy

WHEY premium