SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam


Czas na kolejną inicjatywe w naszym dziale. Co można wygrać ? Zachecam do zajrzenia do tego tematu:


https://www.sfd.pl/Fotki_i_filmy_z_Waszych_treningów.-t1156586-s16.html


Najczęściej bony od firmy Trec nutrition, które od nas otrzymujecie wahają sie między 150 a 300 czy nawet 400zł ! Jak widać to nie jest tylko shaker z opaską, tylko porządny zastrzyk supli. W tym miesiącu mamy do rozdania koło 700-800zł, a więc będzie kogo nagradzać

Jakie mamy dla was zadanie w tym miesiącu ?

Czekamy na artykuły pod tytułem "Dlaczego warto trenować crossfit" ? Nie ma minimalnej bądź maksymalnej ilości znaków, zatem macie wolną rękę.
Ty razem jednak działamy na trochę innych zasadach. Piszecie artykuł w formie nowego tematu w naszym dziale i wklejacie tutaj link. Proszę by nazwa tematu wyglądała w ten sposób:

"Artykuł konkursowy, nick".


Najlepsze artykuły zostaną docenione wysokimi nagrodami i wrzucone na profil sfd na facebooku i kafelki na stronie głównej. Będziecie popularni

Macie czas do końca miesiąca a zarazem końca roku 2017. Przywitajcie nowy rok z suplami Treca


Pozdrawiam
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2045
1. a ja powiem inaczej znajomy (nie jakiś tam leszcz) poszedł na 1 trening crossfit z certyfikowanym trenerem nawet dość znanym. gościu doj...ł taki trening że mój koles mało nie trafił do hospital.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja nie wyobrażam sobie życia bez crossfitu :) kocham to i chyba nic nie daje większego powera i większej radości po treningu na którym padasz ze zmęczenia, i zastanawiasz się czy przeżyjesz do time capu a po wszystkim czujesz że masz w sobie mocy jeszcze tyle żeby góry przenosić :) Poziom endorfin maksymalny :) Jeszcze jak trafisz do fajnego boxa gdzie masz fajną ekipę i atmosferę to już zupełnie bajka :) Wtedy stajesz się częścią crossfitowej rodziny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
avo 21
...gościu doj...ł taki trening że mój koles mało nie trafił do hospital.
I jak to się ma do tematu
Zdajesz sobie sprawę, że ten trening nie świadczy za bardzo pozytywnie o corssficie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4596
avo 21
mało nie trafił do hospital.

Lucyna86
czy przeżyjesz do time capu | trafisz do fajnego boxa


I dlatego właśnie dla szerokiego grona ludzi 'crossfit' jest synonimem obciachu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
jeżeli chodzi o mnie to dla mnie crossfit jest najlepszą formą aktywności jaką można mieć bo daje duzo zadowolenia. " przeżycie do time capu " to oczywiście przenośnia bo każdy kto już trochę trenuje zna możliwości swojego organizmu. Wiadomo jak masz lepszy dzień to wiesz że możesz więcej. Jak masz fajnego trenera który Cię już trochę zna to wie że może zostawić Ci swobodę w doborze ciężarów i tempa z reguły ale widzi tez kiedy możesz więcej lub po prostu nie robisz na tyle na ile Cię stać w danym dniu bo wiadomo że dni każdy ma różne. Nie wiem do jakiego trenera poszedł na trening Twój znajomy ale na pewno kiepskiego bo dobry trener nie doprowadziłby do takiego stanu. No chyba że nie była to forma treningu tylko chęć udowodnienia czegoś komuś ale to raczej nie powinno mieć miejsca jeżeli ktoś profesjonalnie chce wykonywać swój zawód. Poza tym każdy trening powinien być skalowany do poziomu ćwiczącego i jego możliwości. Co doCF : dla mnie to najlepszy trening, dla innych nie musi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No to niezły hospital . Cf ma sporo fajnych aspektów ale też wiele braków i jak nie ma co go całkowicie krytykować tak i nie ma powodu aby go wywyższać pod niebiosa. Wielu osobom pasuje taki format ale też całej rzeszy nie odpowiada. Natomiast konkurs wymaga skupienia się na aspektach pozytywnych, mimo wszystko myślę że nie przeszkodzi też wspomnieć właśnie o ograniczeniach jeżeli ktoś takowe zauważy. Chętnie poczytam różne punkty widzenia i może ja coś od siebie skrobnę jeśli czas pozwoli .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 12/13/2017 7:33:51 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Proponuję już zacząc pisać w osobnych tematach o waszych przemyśleniach dotyczących cf

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
avo 21
1. a ja powiem inaczej znajomy (nie jakiś tam leszcz) poszedł na 1 trening crossfit z certyfikowanym trenerem nawet dość znanym. gościu doj...ł taki trening że mój koles mało nie trafił do hospital.


Jeśli ktoś wykazuje sie brakiem rozsądku i lekkomyślnością to nawet podczas gry w kręgle może trafić do szpitala.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
https://www.sfd.pl/Artykuł_konkursowy,_kacper1111-t1158904.html 
2

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena techniki ćwiczeń CROSSFITowych

Następny temat

Bajera na luzie

WHEY premium