SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KNL- Krata Na Lato,bez kodu :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Oczywiście moderatorzy nie muszą z nami ( użytkownikami ) się konsultować w sprawie regulaminu konkursu,mogłem to napisać na priw do Mastiego ale jednak zdecydowałem że lepiej porozmawiać jawnie :)
Słabo widzę frekwencję w konkursie jeżeli w poszczególnych miesiącach będą nagrody tylko za pierwsze miejsca,proponuję powrócić jak wcześniej do nagradzania trzech pierwszych miejsc.
To tyle na wstępie,inne wskazówki dla moderatorów co do konkursu wg. Was mile widziane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
LiptonS - w maju jest moduł II w którym możesz wystartować. Każdy moduł jest oceniany oddzielnie chociaż na zakończenie konkursu zdaje się jest też kompleksowe podsumowanie (nie pamiętam dokładnie - rzecz do sprawdzenia).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Będziesz fundatorem tych nagród?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Będziesz fundatorem tych nagród?

A co za problem wrocic do nagrod w kwocie 100 pln ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Panie Janie - to trochę tak poniżej pasa. jesteśmy dorośli i jesli jest nagroda za 100 - to mogą też i być 3 po 30... Naprawdę tylko dla tych prochów startuje się w konkursach??? Rozumiem punkt widzenia jaki zaprezentował drazekm. Jako mało łasa na na nagrody nie specjalnie mnie temat interesuje, więc nie zamierzam się bardziej udzielać w tej sprawie...
A jak już tak w temacie sponsora - to moze mógłby sponsor w inny sposób zaistnieć w tym dziale? Akurat ma świetną okazję w temacie obok... Społeczna odpowiedzialność biznesu nie musi być pusta frazą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek zreszta calkowita pula nagrod w zeszlym miesiacu wynosila 600 pln wiec jakby nie liczyc wystarczy na 3 x 200 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Paatik
Panie Janie - to trochę tak poniżej pasa. jesteśmy dorośli i jesli jest nagroda za 100 - to mogą też i być 3 po 30... Naprawdę tylko dla tych prochów startuje się w konkursach??? Rozumiem punkt widzenia jaki zaprezentował drazekm. Jako mało łasa na na nagrody nie specjalnie mnie temat interesuje, więc nie zamierzam się bardziej udzielać w tej sprawie...
A jak już tak w temacie sponsora - to moze mógłby sponsor w inny sposób zaistnieć w tym dziale? Akurat ma świetną okazję w temacie obok... Społeczna odpowiedzialność biznesu nie musi być pusta frazą...


Patrz co biały proszek robi z mężczyznami.
Największą nagrodą, to będzie zrobienie tej kraty, bo suplementy można kupić, a kraty nie.

Co do sponsorów, widzę, że jeszcze są tu testy suplementów, prowadzone przez forumowiczów. Ciekawe czy w okresie wiosennym będzie podobny sponsoring do testów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik

A jak już tak w temacie sponsora - to moze mógłby sponsor w inny sposób zaistnieć w tym dziale? Akurat ma świetną okazję w temacie obok... Społeczna odpowiedzialność biznesu nie musi być pusta frazą...


Brawa dla tej pani
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak z inspiracji komentarza Paatika.
Ciekawe czy w naszym było nie było specyficznym dziale, nie pokochano by sponsora jeszcze bardziej jakby w tym miesiącu zamiast wszelakich nagród konkretnie wsparł nasza akcje.
Hm....
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
jesteśmy dorośli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska

Ciekawe czy w naszym było nie było specyficznym dziale, nie pokochano by sponsora jeszcze bardziej jakby w tym miesiącu zamiast wszelakich nagród konkretnie wsparł nasza akcje.
Hm....

Nie mówię, że nie byłby to piękny gest - który uczyniło już wielu z nas - ze strony Sponsora i w konkursach mogę wreszcie powalczyć o złote gacie (czyt. czysta satysfakcja z udziału) ale weźmy też pod uwagę, że Sponsor przejmując opiekę nad działem nie miał klauzuli o odpowiedzialności za nasze życie prywatne. Oczywiście możemy Marka c. zapytać czy nie wspomógłby zbiórki z własnych środków. Ja się zapytam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jezoo
mogę wreszcie powalczyć o złote gacie (czyt. czysta satysfakcja z udziału)

Ja o satysfakcje juz walczylem na poczatku lata temu na stronie ktora juz nie istnieje "pobijrekord.pl" i na amerykanskich stronach i juz wyczerpaly mi sie checi rywalizacji za free,takze trzymajmy sie tematu nagrod albo innych tresci zwiazanych z konkursem krata na lato bo po to ten watek utworzylem.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-03-16 06:23:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Awaria kolana a alternatywne aeroby

Wiecej