SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA HELP

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
jak mam cwiczyc klatke zeby jak najszybciej osiganc dobre efekty ... mam laweczke (moge ja ustawic do cwiczen na skos do gory (to chyba na gorna czesc klatki)) mam ciezary 2x10kg 2x20kg i 2x2,5kg ... ile serii, ile razy w tygodniu daly by mi dobre efekty i moze plus do tego jakies inne cwiczenia (oprocz tej lawki i tych ciezarow nic nie posiadam :( ... cwicze dopiero ok miesiac czasu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak cwiczyles przez ten rok ?

- masz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
cwicze dopiero miesiac czasu , wczesniej cwiczylem kilka mieiecy ale to bylo ponad rok temu, diety zadnej nie mam ... waze ok 73-77kg mam 181cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
napoisales ze chcesz jak najszybciej osiagnac efekty - jezeli myslisz ze bedziesz mial wielka klate w dwa mesiace to w ogole zapomnij, po drugie co przez ten miesiac robiles - domyslam sie ze wyciskanie na plaskiej ? i jeszcze jedno - chcesz cwiczyc tylko klate ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
nie chodzi mi o dwa miesiace ...porostu najlpesze efkty w czasie tak krotkim jak to mozliwe... przez ten miesiac cwiczylem jeszce kilka innych rzeczy np plecy biceps .. ale chodzi mi przede wszytkim o klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jeśli myślisz o efektach a nie masz diety to proponuję zamiast następnego trenignu, zaoszczędzony czas poświęcić na lekturę postów podwieszonych w dziale odżywianie, by uzmysłowić sobie jaki błąd popełniasz nie patrząc na to co konsumujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ooo hi, si2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
no ok wiec jaka dieta bylaby odpowiednia/?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

Co to jest te HST

WHEY premium