SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kingkong z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do klatki to moze ktorys z panow mi powie czy cwiczenia na sownicy sa gorsze od cwiczen wolnymi ciezarami?

Jestem Wielki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Clenbuterol jest środkiem o silnym działaniu anabolicznym ,czyli zasadniczo powinien spalać tłuszcz nie redukując jednocześnie tkanki mięśniowej ,ale zależy to niestety głównie od rodzaju diety.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego to zdania sa chyba podzielone... Ja np. nigdy nie wysciskalem na suwnicy! Dla mnie oczywiste jest, ze lepiej robic cwiczenia wolnymi ciezarami, bo one lepiej rozwijaja ogolny stan umiesnienia i mase. Maszyny ograniczaja ruchy i dopracowuja detale w umiesnieniu...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Dokładnie tak ,ale powiem wiecej NIC NIE ZASTĄPI WOLNYCH CIĘŻARÓW!!!!!!!!!!!!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zalezy jaka masz suwnice. Hodzi mi dokladnie o ksztalt. U nas w klubie nie wyglada jak gryf to znaczy ma wiekszy zakres ruchu mozna ja nizej opuscic i powoduje dobre rosciagniecie miesnia. Wtedy mozna ja dolaczy do treningow , w przeciwnym razie zostalbym przy wolnych ciezarach.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak koledzy - wolne ciężary.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie jestem zwolennikiem wolnych ciezarow, ale czasami lubie na sownicy powoli i spokojnie skoncentrowac sie na dobrej formie, za***iscie pompuje miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
popieram markusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie ćiczenia z wolnymi ciężarami. Ćwiczenia na maszynach robi się tylko dla urozmaicenia. Podczas ćwiczenia z wolnym ciężarem (np. hantlami) twoje ruchu są nieograniczone. Pracuje kilka mięśni jednocześnie (ręka możesz unosić w różnych kierunkach). Jak robisz na maszynie - to twój ruch jest ograniczony.

Pozdrowienia,

Lee Priest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwiczenia na suwnicy maja taka przewage że nie pracuje Ci stabilizator (czy jakos tak to sie nazywa).W jeden z gazet czytalem że to dobrze bo pracuje tylko np. klatka a w drugiej że źle bo czym wiecej miesnni zaangarzowanych w ruch tym lepiej.

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego jak już mówiona gazety czasami mieszają w głowach.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomek7 masz 100 % racje

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem

Następny temat

Cycki

WHEY premium