SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KIller Labz Executioner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
anubis84
No coś za coś, z mocnymi tak jest ze nawet i do 2-3 są problemy z zasnięciem.


Jak wezme przed treningiem ok. 15 to na wieczór normalnie zasypiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Więc dopasuj stosowanie pod swój organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
domer
Więc dopasuj stosowanie pod swój organizm.


Chodzi mi o to, że nie mam później problemów z zaśnięciem. Ja tak 3/4 miarki biorę, na moją mase działa jak należy ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
no czyli taka ilosc dla Ciebie jest optymalna
czasem trzeba wziac poprawke na pore treningu, ktora trzeba polaczyc z odpowiednia dawka stymulantow
gdzie sam trening silowy rowniez dziala pobudzajaco na uklad nerwowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4846
darek14789
tdudi89
Trening na Executionierze u mnie swietny natomiast nie wiem co jest przyczyna ale wszystkie mocniejsze Pre workouty zle wyplywja na moj Sen. Nie moge spac czasem cała noc


a którą masz wersje tą starszą?


Siemanko

mam ta wersje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4846
tdudi89
darek14789
tdudi89
Trening na Executionierze u mnie swietny natomiast nie wiem co jest przyczyna ale wszystkie mocniejsze Pre workouty zle wyplywja na moj Sen. Nie moge spac czasem cała noc


a którą masz wersje tą starszą?


Siemanko

mam ta wersje :)





Trening Robie zazwyczaj kolo 17-18. Probowalem kilku juz pre workoutow i zadnych skutkow ubocznych podczas treningu jak i po procz snu.
Rozwazam zakup:


Co myslicie ??


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
tdudi89
tdudi89
darek14789
tdudi89
Trening na Executionierze u mnie swietny natomiast nie wiem co jest przyczyna ale wszystkie mocniejsze Pre workouty zle wyplywja na moj Sen. Nie moge spac czasem cała noc


a którą masz wersje tą starszą?


Siemanko

mam ta wersje :)





Trening Robie zazwyczaj kolo 17-18. Probowalem kilku juz pre workoutow i zadnych skutkow ubocznych podczas treningu jak i po procz snu.
Rozwazam zakup:


Co myslicie ??






Też cie tak ostro pompuje na treningu? Z tym zasypianiem to może zmniejsz dawkę tak do pół miarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
troche kiepska opcja zeby stosowac produkty na lepszy sen, i szybsze zasypianie, bo syosujesz silne pre...
to nie tak powinno funkcjonowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
TomQ-MAG
troche kiepska opcja zeby stosowac produkty na lepszy sen, i szybsze zasypianie, bo syosujesz silne pre...
to nie tak powinno funkcjonowac


to jak okreslisz ludzi ktorzy zeby zasnac na saa laduja psychotropy nasenne? ludzi juz totalnie poje**** :/ takie to troche przykre...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
takie czasy, a pozniej dziwia sie, ze na bombie komus odp*****la, lapie depresje i gowno koniec z koncow ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca 3 zmianowa , a branie odzywek

Następny temat

AMP Citrate LUB Preworkout

WHEY premium