SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KETTLEBELL

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
KETTLEBELL OKOLICE RUDY SL BYTOMIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Cześć, chcesz kupić czy coś sprzedajesz ? Mam na sprzedaż kettla 16 kg jeśli jesteś zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Chcę ćwiczyć tylko gdzie?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Właśnie z tym jest problem... u Nas (Ruda Śląska) niema takiego miejsca, dlatego ćwiczę sam. Jeśli masz 27 lat to z pewnością 16 kg będzie dla Ciebie odpowiednie. Jeśli jesteś zainteresowany to moge Ci takiego ketla sprzedać za 110 zł a na necie jest pełno filmików, na których ja się uczyłem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Szukam czegosc zeby poćwiczyć wycisnąć z siebie maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
ok, jak się zdecydujesz lub będziesz potrzebował rady to pisz
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Stójka lub MMA w Rudzie Śląskiej

Wiecej