SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KATOWICE - Siłka / Jaką Polecacie?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
Siemka chciałabym zapytać czy znacie jakieś dobre siłownie w Katowicach najlepiej w centrum , taka z miłą atmosferą i dobrym sprzetem :P

zdrowie jest najważniejsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 455
Od listopada przeprowadzam się do Katowic w okolice Spodka i szukam siłowni. Wie ktoś jaka teraz jest w spodku siłownia i jakie są ceny karnetów?? Chyba, że w okolicy jest jeszcze jakieś ciekawe miejsce??

Mówię od razu, że nie interesują mnie drogie fitness cluby tylko zwykłe klasyczne siłki.

Może koś był w Gym Park w Krakowie?? Taki klimat najbardziej mi odpowiada.

Zmieniony przez - grzegooo w dniu 2013-10-28 09:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Hmm.. ode mnie zamiast odpowiedzi dostaniesz antywypowiedz. NIE polecam Gymnasion'u - bylem tam ok. 15 razy (z pracy mialem za darmo) - kicha jak cholera. Ludzie tam nie chodza po to zeby pocwiczyc tylko pokazac sie przed znajomymi - bo taka jest teraz moda zeby chodzic na silownie. Wiec chodza tam na wielki show-up. Moze 5% jest takich ktorzy na prawde cwicza. Reszta to po prostu full obciach - ludzie przuchodza w odprasowanym dresiku pod kolor z butami i rozmawiaja przez 2 godziny o tym jak dzisiaj bylo w pracy robiac 2 serie - zenada.

Silownie, ktora z czystym sumieniem moge polecic to RELAX w Bielsku-Bialej... no ale tam to pewnie dojezdzac nie bedziesz

pozdro

PS> Patrze na to od strony faceta... wiem ze maja tam zajecia dla kobiet, i to dosc duzo - aerobiki, kick-boxingi itp... moze w tej kwestii lepiej stoja - ale na ten temat nie jestem w stanie nic powiedziec.

Zmieniony przez - Zniwo w dniu 2007-08-27 21:09:59

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
dzieki to tam napewno nie pójde :P Mi chodzi o to zeby było jakoś tak no .. swojsko nie :D:D bo nie lubie jak ktoś sie na siłce wdzięczy albo jakoś wywyższa .. a juz dziewczyna z tapeta na ryju na siłce to dla mnie dramat :P wkońcu siłka jest stworzona w konkretnym celu a nie do jakiejś kokieterii :/
1

zdrowie jest najważniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
jak masz kase to idz na ceglana.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
a ile tam kosztuje karnet ?

zdrowie jest najważniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
dzięki super napewno sprawdze ta siłke dobrze ze jest spinning :D

zdrowie jest najważniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
wiecie co az smieszne ze ten klub jest kilka krokow od mojej szkoly;d a ja dopiero sie saplam ajj;d;d dobrze sie sklada;p

zdrowie jest najważniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5249
Ja polecam Cob Fitness na ulicy Wesolej na ochojcu, miło, przyjemnie, czysto, ludzie trenuja a nie cwaniakują.
karnet 20 wejsc - 120 zł
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
A ja polecam
ProActive
FITNESS & AEROBICS

40-086 Katowice
ul. Sololska 27
tel. 032 350 86 00

www.proactivkatowice.pl


:)

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 826
czyli kicha bylem we wszystkich i nie podobalo mi sie. wole juz te tanie smierdzace silki gdzie mozna spotkac normalnych ludzi i sie posmiac. jezeli chodzi o laski to jedynie w wawie jak cwiczylem byl wybor

Nikt nie może cię poniżyć bez twojej zgody.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gdzie jest klub w rybniku??

Następny temat

obciążenie

WHEY premium