SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KATARZYNA MAJDAN =>dziennik treningowy => DEBIUTY 2015

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Mam na imię Kaśka :)
Wiek: 28
Waga: 49
Wzrost: 158

Jestem instruktorką fitness, studentką Bezpieczeństwa Narodowego i mamą mojej wspaniałej 4 letniej córeczki :) Nie jest łatwo wychowywać samej dziecko, studiować, pracować i w tym wszystkim znaleźć czas na treningi, ale jak widać jeśli się czegoś bardzo chce to się to osiąga :) Jestem na to najlepszym przykładem :) Oczywiście bez pomocy i wsparcia najbliższych nie byłabym w stanie "dojść" tu gdzie teraz jestem.
Treningi siłowe zaczęłam ok 2 lata temu, najpierw były to treningi ogólnie wzmacniające wszystkie partie ciała, po jakimś czasie kupiłam troszkę więcej "sprzętu ciężkiego" i zaczęłam trenować już "na poważnie" poszczególne partie ciała, dzieląc swój trening na 3 razy w tygodniu. Bardzo spodobała mi się ta forma spędzania wolnego czasu, zapomnienia o wszystkim i oderwania się od rzeczywistości, nie wyobrażam sobie teraz życia bez treningów
Na chwilę obecną jestem w trakcie przygotowań do DEBIUTÓW 2015 Bikini Fitness, a z racji tego, że zawsze dążę w swoim życiu do realizacji marzeń i wyznaczonych celów tak jest i w tym przypadku :) Następnym celem są Mistrzostwa Polski ;) a później się okaże co będzie dalej

Założyłam ten dziennik, ponieważ kilka dni temu byłam w odwiedzinach u przesympatycznych Państwa Ślicznych, dostałam mnóstwo cennych wskazówek i porad, wiem co dalej robić aby było jak najlepiej i chcę tu na bieżąco Was o tym wszystkim informować :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu...czas i tak upłynie" :) Pozdrawiam wszystkich i zapraszam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
mi bardziej, jesteś przemiłą i i super wyluzowaną dziewczyną






Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-03-02 21:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Witaj - Super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy w dziale Kasiu
Fajnie że dołączyłaś będziemy na bieżąco śledzić postępy. Bikini się szyje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :)
Bikini się jeszcze nie szyje bo nadal czekam na materiał, dziś powinien już być jeszcze tylko dobrać dodatki i jestem w pełni zwarta i gotowa :) no i buuuuty ale też już lecą

Dzisiejszy dzień zaczęłam od śniadanka :
- 30g płatków
- 1 jajko cale i 4 białka
- małe jabłko
- kawusia
Odwiozłam dziecko do przedszkola i na 8.30 do pracy na zajęcia fitness w moim klubie :) a zaraz po niech trening grzbietu, łydek i brzucha
grzbiet:
- przyciąganie drążka wyciągu do karku 4x10
- przyciąganie drążka wyciągu przed siebie 4x10-12
- wiosłowanie wąsko siedząc 4x 10-12
- wyprosty tułowia 3x15
łydki:
- wspięcia na palcach stojąc ze sztangą 3x20
- wspięcia na palcach siedząc 3x 20
brzuch:
-skłony tułowia ławka skośna 3 serie do bólu
- wznowy kolan do góry w zwisie na drążku 3 serie do bólu
po treningu obowiązkowo cardio
do tego oczywiście suplementy, przed: bcaa, glutamina, spalacz, cla i po treningu: bcaa, glutamina, wapno i Wit C

Zaraz po treningu obowiązkowo posiłek:
- 3 wafle ryżowe,
- 100g cycków
- brokuły i czerwona papryka (mała filiżanka)

Za niedługo kolejny wyczekiwany już posiłek bo zaraz po zjedzeniu tamtego byłam głodna zresztą kto jest na redukcji to rozumie to doskonale.. a dziś jakoś wyjątkowo wpadam w jakiś dołek..hmmm dobrze, że po 17 znowu lecę na zajęcia fitness do moich ukochanych pań to może jakoś zapomnę o ciągłym myśleniu o jedzeniu na te dwie godziny


Zmieniony przez - kmeety w dniu 2015-02-06 13:57:08

Zmieniony przez - kmeety w dniu 2015-02-06 13:57:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry!
Nie ma to jak wstać skoro świt i dzień zacząć od 60min cardio ja właśnie skończyłam moje i idę za chwilkę na śniśniadanko dziś dzień bez treningu, zastanawiam się jak ja to zniose ponieważ energia mnie rozpiera i wcale do końca nie jest ona pozytywna przed południem i wieczorem zajęcia fitness to pewnie panie będą płakać z bólu :-x miłego dnia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Fotki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklejam fotkę z wizyty w Poznaniu u Artura i Sylwi, podczas nauki pozowania porobie też nie bawem na treningu żeby było w miarę na bieżąco i żeby można było ocenić czy są jakieś postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)




Zmieniony przez - kmeety w dniu 2015-02-07 15:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tej fotce przypominasz mi z buzi Sylwię Sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może rzeczywiście troszeczkę coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poranne cardio zaliczone,aż okablowanie się pojawiło hehehe omlet z jabłkiem wchłoniety i kawunia wypita mam super zakwasy na nogach i brzuchu pozdrawiam wszystkich, którzy aktywnie rozpoczęli dzisiejszy kolejny piękny dzień




Zmieniony przez - kmeety w dniu 2015-02-08 10:52:18
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zabrać ze sobą na zawody?

Następny temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

WHEY premium