SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Do trzech razy sztuka


Karolina Noskovitz
wiek: 31
wzrost: 177-178
waga : 68kg
staż: 2 lata z przerwami

Cel:
Forma życia, która z duma i podniesiona głową pozwoli stać na scenie
Wczesniej pprowadzilam dziennik w dziale Ladies oraz w dziale Przygotowania do zawodow.

Obecna forma:
















Dzisiaj były konsultacje u Agnieszki na których była również Eveline i Natasha incognito jako nasz cudny fotograf
Dowiedziałyśmy się bardzo dużo nowych informacji i jednogłośnie stwierdziłyśmy, ze jeszcze nikt tak dokładnie nie analizował naszego ciała pod katem jakości.
Kazda kończyna została dokładnie obejrzana.
Ja juz wiem jaki jest cel i termin oraz jakie są moje mocne i słabe punktu - wbrew pozorom nie jest ich tak dużo jak myślałam.
Teraz z niecierpliwością czekamy na wizytę u Wojtka Jusiela - wiem, ze tutaj będzie również bardzo profesjonalnie i konkretnie.
(Sforcia zdradziła mi rąbka tajemnicy co mnie czeka ) oraz konsultacje dietetyczne u Tadeusza

Link do poprzedniego dziennika, gdyby ktos chcial sobie poczytac w wolnym czasie
https://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html




Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-02-02 15:01:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Potwierdzam - świetna konsultacja
Karolina trzymam mocno kciuki i liczę na to, że tych wspólnych konsultacji będzie więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
eveline
Potwierdzam - świetna konsultacja
Karolina trzymam mocno kciuki i liczę na to, że tych wspólnych konsultacji będzie więcej


Ojjjj zdecydowanie jestem na TAK!
Juz nawet wiemy jak się one zakończą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiadomki on - bo jakże by inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
oficjalne Dobry wieczór... i Ciebie Karolino biorę pierwsza na tapetę zaznaczam iz nie tylko o zaltach będzie. Twoja sylwetka jest bardzo ciekawa, i myślę że okaże się ogromnym wyzwaniem również dla Wojtka, wymaga bardzo "technicznego treningu" poprawnego, dokładnego ale efekty mogą być spektakularne.... A więc - nie za długa szyja, wyklucza rozwijanie w najmniejszym stopniu mięśnia czworobocznego ( części wstepujacej ). Należy zwiakszyć szerokość obręczy barkowej -priorytet - praca nad bocznym aktonem mięśnia naramiennego w części dolnej i środkowej (położonej na kości ramiennej) oraz tylnim aktonem (ktory powinien stać sie wypukły), Klatka piersiowa - część środkowa, mięśnie brzucha - priorytet prosty brzucha, mięśnie czworogłowe uda- mają pozostac smukłe, zwłaszcza prosty uda nie może "urosnać" w częci górnej, należy zwiększyć gęstość mm.czworogłowych - obwód w części górnej nie może się zwiększyć, w dolnej części " bliżej kolana" można nieco go zwiększyć....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Plecy - przerośnięty środek pleców, należy skupić sie na treningu miesni najszerszych grzbietu oraz mięśni obłych. Pośladki - kontynuacja i dalszy rozwój , jednak UWAGA wzrost mięśni pośladkowych średnich może wpłynąć niekorzystnie na kształt pupy Karoliny dlatego nie należy właczac ich nadmiernie do pracy na tym etapie treningu. Należy ja budować w górnej i dolnej części. Mięśnie tylnej części uda -zwiększenie masy. Łydki - to prawdziwe wyzwanie- dążymy do "typowej murzyńskiej łydki" chudej w kostce "wysoko podcietej" ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
... to tak ogólnie na temat kształtowania sylwetki, zapewne jeszcze dokładniej omówimy w najbliższych dniach. Celem Karoliny są Debiuty 2017r . Dieta w najblizszym czasie sugerowała bym obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, a więc umiarkowana redukcja która wpłynie na lepsze samopoczucie naszej przyszłej zawodniczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Co Wy na to ? to pierwszy opis... mam nadzieje że względnie zrozumiały ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w szoku, że w ogóle o tym poziomie detali można dyskutować :O Szczęka mi opadła z lekka. Super.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132702
Ciekawe uwagi, bardzo przydatne do ukladania treningu
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31541
Będę wspierać i dopingować

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Wiecej