SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Wysłana -
Do trzech razy sztuka

Karolina Noskovitz
wzrost: 177-178
waga : 68kg
staż: 2 lata z przerwami

Cel:
Forma życia, która z duma i podniesiona głową pozwoli stać na scenie
Wczesniej pprowadzilam dziennik w dziale Ladies oraz w dziale Przygotowania do zawodow.

Obecna forma:

Dzisiaj były konsultacje u Agnieszki na których była również Eveline i Natasha incognito jako nasz cudny fotograf
Dowiedziałyśmy się bardzo dużo nowych informacji i jednogłośnie stwierdziłyśmy, ze jeszcze nikt tak dokładnie nie analizował naszego ciała pod katem jakości.
Kazda kończyna została dokładnie obejrzana.
Ja juz wiem jaki jest cel i termin oraz jakie są moje mocne i słabe punktu - wbrew pozorom nie jest ich tak dużo jak myślałam.
Teraz z niecierpliwością czekamy na wizytę u Wojtka Jusiela - wiem, ze tutaj będzie również bardzo profesjonalnie i konkretnie.
(Sforcia zdradziła mi rąbka tajemnicy co mnie czeka ) oraz konsultacje dietetyczne u Tadeusza

Link do poprzedniego dziennika, gdyby ktos chcial sobie poczytac w wolnym czasie
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html

Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-02-02 15:01:52

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Potwierdzam - świetna konsultacja
Karolina trzymam mocno kciuki i liczę na to, że tych wspólnych konsultacji będzie więcej
Wysłana -
eveline
Potwierdzam - świetna konsultacja
Karolina trzymam mocno kciuki i liczę na to, że tych wspólnych konsultacji będzie więcej

Ojjjj zdecydowanie jestem na TAK!
Juz nawet wiemy jak się one zakończą
Wysłana -
Powiadomki on - bo jakże by inaczej.
Wysłana -
oficjalne Dobry wieczór... i Ciebie Karolino biorę pierwsza na tapetę zaznaczam iz nie tylko o zaltach będzie. Twoja sylwetka jest bardzo ciekawa, i myślę że okaże się ogromnym wyzwaniem również dla Wojtka, wymaga bardzo "technicznego treningu" poprawnego, dokładnego ale efekty mogą być spektakularne.... A więc - nie za długa szyja, wyklucza rozwijanie w najmniejszym stopniu mięśnia czworobocznego ( części wstepujacej ). Należy zwiakszyć szerokość obręczy barkowej -priorytet - praca nad bocznym aktonem mięśnia naramiennego w części dolnej i środkowej (położonej na kości ramiennej) oraz tylnim aktonem (ktory powinien stać sie wypukły), Klatka piersiowa - część środkowa, mięśnie brzucha - priorytet prosty brzucha, mięśnie czworogłowe uda- mają pozostac smukłe, zwłaszcza prosty uda nie może "urosnać" w częci górnej, należy zwiększyć gęstość mm.czworogłowych - obwód w części górnej nie może się zwiększyć, w dolnej części " bliżej kolana" można nieco go zwiększyć....
Wysłana -
Plecy - przerośnięty środek pleców, należy skupić sie na treningu miesni najszerszych grzbietu oraz mięśni obłych. Pośladki - kontynuacja i dalszy rozwój , jednak UWAGA wzrost mięśni pośladkowych średnich może wpłynąć niekorzystnie na kształt pupy Karoliny dlatego nie należy właczac ich nadmiernie do pracy na tym etapie treningu. Należy ja budować w górnej i dolnej części. Mięśnie tylnej części uda -zwiększenie masy. Łydki - to prawdziwe wyzwanie- dążymy do "typowej murzyńskiej łydki" chudej w kostce "wysoko podcietej" ...
Wysłana -
... to tak ogólnie na temat kształtowania sylwetki, zapewne jeszcze dokładniej omówimy w najbliższych dniach. Celem Karoliny są Debiuty 2017r . Dieta w najblizszym czasie sugerowała bym obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, a więc umiarkowana redukcja która wpłynie na lepsze samopoczucie naszej przyszłej zawodniczki.
Wysłana -
Co Wy na to ? to pierwszy opis... mam nadzieje że względnie zrozumiały ;)
Wysłana -
Jestem w szoku, że w ogóle o tym poziomie detali można dyskutować :O Szczęka mi opadła z lekka. Super.
Wysłana -
Ciekawe uwagi, bardzo przydatne do ukladania treningu
Wysłana -
Będę wspierać i dopingować

Strona 1 z 65
Dodaj odpowiedź