SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Dziękuję za wyjaśnienie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nie ma za co :) teraz przez najblizszy czas mocno bede sie skupiac nad poprawa tych wszystkich malych miesni to bede wrzucac i dzielic sie najfajnieszymi sposobami i metodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
też to mam robić, ale nie mam nigdy chęci pomaga?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
kebula
też to mam robić, ale nie mam nigdy chęci pomaga?


Mega pomaga! powiem Ci ze jest mega roznica miedzy treningiem przed ktorym to robie a nie zrobie. Zupelnie inaczej pracuja miesnie i czujesz to co powinnas czuc, przynajmniej w moim przypadku bardzo to poprawia prace samych plecow.

Ja to polecam, tak samo jak znienawidzonego przeze mnie odgrabiacza i kilka jeszcze innych cwiczen W koncu mam czas zeby je robic i robic je porzadnie bo czas ktory poswiecalam na pozowanie w salce poswiecam na porzadna rozgrzewke i mobilnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31986
co o jest odgrabiacz?

Want to be happy? Be grateful.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Trzpiota1
co o jest odgrabiacz?


Odgarbiacz :) Moja wina zle napisalam, odgrabiac to ja moge co najwyzej liscie na dzialce hahaha
Odgarbiacz polega na tym, ze kladziesz sie na walku (rollerze) na plecach na wysokosci lopatek za glowa masz sztange, ktora po polozeniu sie na rollerze probujesz dotknac palcami, jak juz dotkniesz to chwile trzymasz i puszczasz i tak powtarzasz kilka razy.

jak robilam to przed kaxdym treningiem w polaczeniu z rozpietkami, plecy mialam proste, zaniedbalam to mocno ostatnio i znowu jestem garbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Ale to taki streching klatki i poprawa mobilności barków wynika z opisu



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-03-27 16:21:36

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dokładnie tak Rion, Wojtek nam to przemycał czasami do planów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
To prawda, podobne rzeczy Wojtek nam przemycal w planach,ale tym razem to nie był Wojtek Ale podejście podobne. Na razie treningowo pomaga mikolega z siłowni który też jest strenght coachem więc dlatego podobne podejście i rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
To bardzo dobre podejście w dzisiejszych czasach siedzącego trybu życia mięśnie klatki i przodu barkku lubią być przykurczone

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium