SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARIERA W MLS (MAYOR LEAUGE SOCCER)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Witam wszystkich ktorzy z ciekawością zajrzeli na ten temat.
Celem tego tematu jest zebranie od was cennych informacji na treść informacji która właśnie piszę...
Moja przygoda z piłką nożną raczej zazcynała sie jak u każdego w bardzo młodym wieku ;).Oczywiscie na poczatku było to bieganie za piłką na dworze. Poźniej był klub z którego jednak szybko zrezygnowałem. Teraz jestem świeżo upieczonym 18-latkiem uczącym sie w technikum, który doszedł do wniosku,że swoją przyszłość chciałby spędzić na grze w piłkę na amerykańskich boiskach. Aktualnie nie trenuje w zadnym klubie z powodu braku czasu jaki poswiecam na nauke korki lekcje angielskiego itp. Dlatego od wiosny postanowiłem wziąść przyszłość w swoje rece i samemu rozpocząć indywidualne treningi.Dzieki temu forum dużo się już dowiedziałem na temat układania treningow itp. Obecnie jestem w 2 klasie technikum wiec pozostalo mi ok. 2,5 roku do mojego "American Dream" ;) wiem ze nie jest to za duzo czasu dlatego juz pomału ustalam "braki" ktore muszę poprawic/nadrobić. Chętnie zapoznam sie z waszymi opiniami poniwaz jestem ciekaw co wy sądzicie na ten temat.
Pozdrawiam

Wiara czyni cuda... lecz czy cuda czynią wiare...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
Zeby grac w MLS trzeba byc dobrym zawodnikiem.Opowiesci o niskim poziomie piłki w USA to od dawna przeszłosc.Do USA przyjezdza tysiace piłkarzy z takich krajów jak Meksyk,Brazylia,Rosja,Argentyna,Polska ,cała Afryka itp Ci zawodnicy byli za słabi w swoich krajach,lub nie zarabiali duzo kasy wiec wyjechali za chlebem i próbuja swoich sił w USA.Ale to sa piłkarze którzy grali w swoich krajach w swoich krajowych ligach.

Wiec jakie szanse ma podwórkowy kopacz z zawodnikiem ligowym?

W kazdym wiekszym miescie sa amatorskie ligi ,gdzie kazdy moze spróbowac swoich sił.
http://www.ksiazeksport.com/index.php -- Tu jest co nieco o amatorskich ligach w których graja Polacy.

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
nie grasz w klubie, nie masz trenera, masz zamiar ćwiczyć samemu i chcesz grać w MLS ? trochę to śmieszne, fajnie że masz marzenia ale te są trochę nierealne

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Prędzej trafisz do Hollywood.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Może nakręcą o nim Goal 4

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Może nakręcą o nim Goal 4
całkiem możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
I tak nagle wylecisz do USA ? ...Załóżmy więc , że na wiosnę zaczynasz treningi a jak konczysz to technikum to sobie lecisz do USA , idziesz np. do LA Galaxy i grasz ? To równoznaczne z tym , że zagrałbyś w Gol 4. Identyczne prawdopodobieństwo

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
czyli mówicie,że zapisując sie do klubu miałbym wieksze szanse ?? Odrazu uprzedze ze klub ten nie ukazuje poziomu zbyt wybitnego a mam kilka książek z serii AWF dla trenrów gdzie jest dość fajnie opisane sposoby trenowania itp. jednakże wiadomo że grając w klubie zdobywa sie te "doświadczenie na murawie", dodam że to nie od razu musi być LA Galaxy czy nawet MLS liga USS tez moze byc tym bardziej ze widziałem parę meczy oraz te na youtube i mniej wiecej wiem jaka tam jest liga i poziom.
Pozdrawiam i z chęcią czekam na kolejne opinie :)

Zmieniony przez - pasiu1517 w dniu 2009-01-31 18:34:04

Wiara czyni cuda... lecz czy cuda czynią wiare...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Jeśli to prowokacja to udana

A jeśli piszesz serio to marzenia są po to aby je spełniać, ale nie licz na zbyt wiele

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
piszę jak najbardziej serio

Wiara czyni cuda... lecz czy cuda czynią wiare...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
W MLS nie jest tak latwo. poziom gry jest imho wyzszy niz w polskiej ekstraklasie.
ale sproboj moze dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
A mówiłeś o twoich marzeniach rodzicom ? A a propos ligi USS to poziom w tej lidze jest taki sam jak w polskie pierwszej , czyli moglbys iśc do Widzewa Łódź i byłoby to samo...Według mnie to nierealny ten twój pomysł.

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zostać piłkarzem?

Następny temat

Taktyka

WHEY premium