SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARATEKA I JEGO WYWODY :D

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO nie powiem klient mnie wkurzyl swoimi glupimi txt i swoja za***ista wiedza... najpierw wychwala jakie to koykoshin jest super i wogole, pomimo ze trenuje nie calego miecha: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=35311&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA heh pytany o to ile juz trenuje (przez KOSE KK:"To jest smieszne ze nie chcesz podac stopnia i ile trenujesz") mowi ze nie jest to wazne ile (lamer i nic pozatym): https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=36415&forum_id=129&Topic_Title=&forum_title=Style tradycyjne a potem wychwala sie jakie to jego karate jest super i wogole (pomimo ze nie ma zielonego pojecia) KOLES POWIEM TAK: LAMEROW NIE LUBIE I NIE TOLERUJE LUDZI KTORZY GOWNO WIEDZA A TAKIE KOCOPOLY GADAJA ZE ZYGAC SIE CHCE (cytuje KOSE KK:"Wiesz to jest smieszne karateka
jakiego mastera zgrywasz
napaliles sie na kyokushin oberjrzales o jeden film za duzo
jedna ksiazke za duzo i poczytales troche SFD i myslisz ze co ?
ze to daje ci prawo wymadrzania sie ???
albo ujawnij swoje dane albo wogole nie udzielaj rad nie popartych doswiadczeniem") KARATEKA POTRENUJE TROCHE A DOPIERO POTEM SIE WYPOWIADAJ !!! I NIE DENERWUJ INNYCH LUDZI....

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
widac po nicku ktore mam kyu, trenuje rowne 3 lata. jakos nie czuje sie slaby. ale pameitam, ze zaraz na poczatku, po pierwszych kilku treningach, czulem sie lepszy... od ludzi mijanych na ulicy itp, z czasem takie poczucie wyzszosci przechodzi wzapomnienie, keidy si epoznaje osoby, ktore naprawde duzo soba reprezentuja. poza karate cwicze tez capoeire, mam 2 cordao (po 6 miesiacach treningu). mysle, ze temu karateco, przejdzie taka mania wyzszosci, jesli pozna wiecej osob..

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
hehe , wlasnie mi email na priv przysal , a ja mu kulturalnie odpisalem


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Przepraszam ale nie wiem o czym ta gatka i nie wiem skąd taka zawiść!!!."- (email karateki do mnie ) ZAWISC ??!! czlowieku... najpierw pomysl a potem pisz !! Jak gadasz glupoty to tak masz...

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja myslalem ze pan karateka to weteran
ale kosaKK mądrze mówi

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ej, no co wy... Przecież Karateka to bardzo skromny człowiek
A tak na serio ta przydałoby mu się trochę wyżej wymienionej cechy, jego niektóre teksty są conajmniej śmieszne, tak jak to, że zapytany o staż, stopień i.t.p. po prostu ucieka i nie uświadczy się go w temacie Karateka, ja trenuję 2 lata i mam 8 kyu... Mówisz, że to ile kto trenuje nie jest ważne, a ja myślę, że jest, bo gdy miałem taki sam staż jak ty też uważałem się za "kozaka"... Wrzuć na luz i przestań cwaniakować chłopie a będą z ciebie ludzie

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh jestem wogole ciekaw czy odpisze na tego posta... (no coz jak jest sie lamerem to do konca )

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy tym panom ni jest potzrebny lekarz !!!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak lekarz to jedynie tobie lamko

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
"Nie wiem czy tym panom ni jest potzrebny lekarz !!!!!" - tobie jest potrzebny ktoś kto ci w******li gówniarzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheheh kurde karateka jak juz to tobie jest potrzebny lekarz (najlepiej psychiatra) bo masz problemy z osobowoscia (podajesz sie za kogos innego)!!!

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
Tobie Karateko nawet lekarz nie pomoze.Ale nie trac wiary!!!Cuda sie zdarzaja i moze jeszcze kiedys bedziesz normalny!!!
A tymczasem trenuj pilnie,czyn tejemne gesty przed wejsciem na sale,klaniaj sie portretom mistrza i ucz sie krzykiem odpedzac przeciwnikow.
Osu!czy tam inna osa...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokietki, czy skuteczne ?

Następny temat

Royce+Royler wywiad przed Pride 22 (eng)

WHEY premium