22.03 Debiuty PZKFiTS (Kulturystyka, Kulturystyka Klasyczna, Fitness) – Ostrów Maz.
23.03 Juliette Bergmann Cup - Sommelsdijk, Holandia
29.03 Battle of Scandinavia - Alingsas, Szwecja
30.03 Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo
05-06.04 Sandefjord Open - Sandefjord, Norwegia
05-06.04 FIBO - Kolonia, Niemcy
06.04 Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów
11-14.04 World Ladies Cup - Kijów, Ukraina
12-13.04 Oslo Grand Prix - Oslo, Norwegia
12.04 Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness – Lubliniec
19-20.04 Loaded Cup - Ringsted, Dania
26.04 Grand Prix of Sweden - Malmo, Szwecja
26-27.04 International Austrian Championships - Wiedeń, Austria
27.04 Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne – Słupsk
30.04-01.05 Kurs sędziowski na III klasę w kulturystyce i fitness - Kielce
01-02.05 Seminarium sędziowskie – Kielce
02-04.05 Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness – Kielce
(Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness oraz do ME Juniorów i Weteranów)
(Eliminacje do MŚ Kobiet, Mężczyzn i Kulturystów Klasycznych)
11.05 Puchar Wójta Gminy Kunice „HERKULES 2014” – Kunice
14-19.05 Mistrzostwa Europy w Kulturystce – Santa Susanna, Hiszpania
14-19.05 Mistrzostwa Europy w Fitness – Santa Susanna, Hiszpania
14-19.05 Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów - Santa Susanna, Hiszpania
06-07.06 Amateur Olympia Europe - Praga, Czechy
14-16.06 Mistrzostwa Świata w Fitness Dzieci – Novi Sad, Serbia
??.06 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski – Kraków
21-22.06 Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy i 25-lecie PZKFiTS
19.07 Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot
13.09 „Kamienna rzeźba” (kulturystyka mężczyzn + fitness sylw.) – Strzegom
(Eliminacje do Arnold Classic Europe, do MŚ Juniorów i Weteranów oraz
do MŚ w Fitness – vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce - vacaty)
25-28.09 Arnold Classic Europe – Madryt, Hiszpania
03-06.10 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Meksyk
10-12.10 Nicole Wilkins Fitness Championships (Nordic Expo) - Lahti, Finlandia
?? Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystce i Fitness – N. Ruda
??.10 Grand Prix PEPA – Opava, Czechy
16-20.10 Mistrzostwa Świata w Fitness – Montreal, Kanada
25-26.10 Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci - Katowice
25-26.10 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Katowice (Eliminacje na vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce)
13-17.11 Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce – Brasilia, Brazylia
23.11 Puchar Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Mińsk Maz.
(Eliminacje do MŚ w Kulturystyce Klasycznej i Pucharu Świata – vacaty,
Eliminacje do ME Kobiet i Mężczyzn 2015)
28-30.11 Amateur Mr. Olympia – Moskwa, Rosja
05-07.12 Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej – Madryt, Hiszpania
05-07.12 Puchar Świata IFBB – Madryt, Hiszpania
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy