SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAIZEN - Test by Miętowy - pods. s. 24

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


Jou.

Dzięki Kaizenowi mam okazję sprawdzić kilka produktów, a konkretnie: Ultra Mass, 100% Whey Protein, ZMA pm i Creatine transport.

Opisywac porduktów raczej nie trzeba, zainteresowani na pewno znajdą o nich informację w naszych forumowych sklepach.
Co do mojej osoby - odsyłam do linka ktory mam w podpisie - zawarte informacje nie zmieniły się zbytnio, wciąż mam mało czasu i taki a nie inny tryb życia..

Od ostatniej masówki na stakach zleciałem ponad 2 kilogramy na wadze, obwody lekko też itp.
Obecnie na czczo waga pokazała żenujące 92.8 kilograma, więc jest co odrabiać.
Obwody nie zmieniły się od czasu startu poprzedniego testu, nadal mam 83 w pasie, niecałe 43.5 w bicepsie, 120 w klatce, 63-4 w udzie - spadek zwiazany z kontuzją która uniemozliwia mi konkretny trening nóg.
moja obecna fotka jak widać.
Z ważnych info: gainera stosuje jako uzupełnienie, chyba bedzie to porcja dziennie ( 155 gram rozbite na 2 raty), dodam w mairę czasu oliwe z oliwek do podbicia kalorii, białko albo na noc, albo w ciągu dnia zależnie od sytuacji.Zma na noc, kreatynka - po treningu połowa porcji i połowa rano.W dni wolne albo porcja rano albo połowa rano a reszta w ciągu dnia, ale pewnie z braku czasu i możliwosci całość rano.
Zobaczymy czy dobrej jakości towar podstawowy pomoże mi osiagnąc nieco lepszą formę..Choć odkad pamietam gainery spływają po mnie jak po kaczce..
zaczynam też trenować brzuch.

Gainer waniliowy - smakuje fajnie mimo ze wanilii nie lubię w sumie.Nie jest gęsty, miesza sie super, oczywiscie piję z wodą.Enzymy trawienne - czuć posmak.Gainer nie jest przesłodzony.
Białko czekolada - poezja, dla mnie ulubione białko po matrixie Syntraxa.Smak, rozpuszczalnosć etc. bez komentarza.Jak je kupiłem peirwszy raz u Górala pamietam, była jedyną moją odżywką w tamtym okresie, i poczułem efekt placebo Brałem przed i po treningu..dziwne.

Creatine Transport - rozpuszcza sie dobrze, smakuje bardzo dobrze,jak lemoniada, że staków jakie piłem najlepszy smak, nie czuć chemią..zasługa cukrów pewnie.No i stare, dobre mono plus dodatki..liczę że mnie jeszce ruszy
Idę dzisiaj zaraz na trening barków i nóg jak ścięgno pozwoli..


Test będzie zyciowy, nie sciemniany.

Postaram się nie pić dużo.Myślę że będziecie zadowoleni.
Towar najwyższej klasy.skosztuję chyba dzisiaj jeszce sobie gainera czekolady by opisać jak smakuje.
zma powinno pomóc, jestem przemęczony i mało śpię, pracuje cieżko - mamy gorący okres już od stycznia, ledwo daję radę iść na trening..No ale to nie koło różańcowe.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
Powodzenia

jak masz to wklej jeszcze jakies foty

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Trzymam kciuki zeby sie udało,i zebys nie pil tak duzo ;) Dobrze,ze bedziesz sie staral opisywac wszystko obiektywnie i bez sciemy bo o to w tym wszystkim chodzi.pozdrawiam

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
będzie dobrze

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
I po treningu....
pojechałem zmęczony, zdenerwowany i bez ochoty..
barki..jeszce nie mam mocy.
Wzniosy boczne z cieżarem od 14 do 17.5 kilograma - 12-8 powtórzeń.
Dalej wycisk zza karku na suwnicy..(nie znosze ciskać zza karku..)i odpowiednio od 70 do 90 kg i od 10 do 6 powtórzeń..na tył poszło unoszenie sztangielki leżąc bokiem - 12-14 kg i od 12 do 8 powtórzeń.
szrugsy na suwnicy - od 100 do 160 kg i od 15 do 8 powtórzeń.
Do nóg przystąpiłem z obawami o swoje biodro ( mam problem chyba coś ponaciągałem - trzyma ponad 2 miesiace) wiec rpzysiady zrobiłem symbolicznie 100-120 kg i od 12 do 8 powtórzeń..z bólem.
Następnie przysiady ze sztangą z przodu - suwnica i od 70 do 80 kg - 12-8 powt.Uginania zakończyły nogi..50-60 kg i 12-7 powt.
Łydki - wspiecia siedząc do 90 kg i 8 powt i wspiecia stojac do 100 kg ze sztangą trzymaną z przodu nisko, od 15-10 powt.

Trening przeszedł bez rewelacji ale i bez tragedii.Po treningu procja CT i teraz myslę o posiłku...
W sobotę zrzuce jakieś zdjecie..

Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Powodzenia miętas!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Powodzenia życzę miętki, uważaj na biodro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
powodzenia ... napewno bedzie za***iscie hehe
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dajesz miętki !!!! czekam na więcej więcej i jeszcze raz więcej fot


pozdro

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
podwieszam temat w związku,ze jest to test darmowy
jedziesz z koxem foty mozecie powiekszac zmieniajac w adresie fotki liczbe 200 na 600
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro2

Następny temat

CP dawkowanie. Sogi poleca

WHEY premium