SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Kłujący ból w klatce piersiowej

Wysłana -
Witam, mam 21 lat ćwiczę na siłowni regularnie około pięć miesięcy i od kilku dni uczę się stać na rękach. Od tamtej pory zauważyłem, że kilka godzin po treningu zaczynam czuć kłucie w klatce piersiowej w okolicach mostka. Zazwyczaj podczas nabierania głębszego oddechu czy przy intensywniejszym ruchu ramionami. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiegać?

Zmieniony przez - hugo1166 w dniu 2018-06-28 01:49:16
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nawet i lekarz bez badania Ci nie pomoże. Moze gdzieś w mostek się uderzyłeś czy coś, może pzy próbie staniu na rękach się przegiąłeś za bardzo.
Wysłana -
Pewnie przejdzie z czasem.
Wysłana -
miesien ci sie zerwal
Wysłana -
patryk3377
miesien ci sie zerwal

na pewno nie
Wysłana -
hugo1166
Witam, mam 21 lat ćwiczę na siłowni regularnie około pięć miesięcy i od kilku dni uczę się stać na rękach. Od tamtej pory zauważyłem, że kilka godzin po treningu zaczynam czuć kłucie w klatce piersiowej w okolicach mostka. Zazwyczaj podczas nabierania głębszego oddechu czy przy intensywniejszym ruchu ramionami. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiegać?

jest dużo możliwości jak choćby pochodzenia ze stawów kręgosłupa piersiowego czy stawów mostkowo-żebrowych , żeby to zdiagnozować musisz wybrać się do specjalisty który wykonana badanie kliniczne a następnie odpowiednio dostosowaną terapię
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź