SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłucie w boku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
słuchajcie mam pewien problem.
Ostatni raz przytrafiło mi się to w czerwcu, z niewiadomo jakiej przyczyna zaczynam odczuwać kłucie w boku (pod najszerszym grzbietu, gdzieś tam) nie mogę wziąść pełnego oddechu bo mnie zaczyna kłuć. Na wfie jak biegam czuję jakby coś wewnątrz się machało... i czuję ból.
Teraz zdarza mi się to po raz 2 od czego to może być ? od września mam przerwę od siłowni więc to raczej nie może być spowodowane większym wysiłkiem...
pomóżcie

\:::No Coment:::/

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13207
hmm, nie mam pojecia, sprobuj zapytac w poradach medycznych, tam sie ludzie lepiej napewno na tym znaja!

Silent Master
"No pain, no gain!"
"I'll be back..."

Silent Master
"...hope is a good thing, maybe the best of things"
"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
nie ten dział

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że na naszym forum dzieje się coraz gożej-SOGi mogą dawać tylko abonenci,dziewczyny nie chcą wklejać fotek i wysyłac CV do zainteresowanych,a administrator wyjechał po koszulki "zaraz" wraca-może wkońcu zobaczymy jak wygląda. A czy nie wkur.wa Cie że Quart nie ma modaMożesz to zmienić głosując na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
będzie ktoś tak miły i przeniesie ?

\:::No Coment:::/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Poszlo

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a moze kolka ?

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
how do u like my batman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
raczej nie !
to się zdaża - czemu nie powiem....nie wiem , kiedys sie kogos pytałem nie umiał odpowiezieć - ogolnie jesli to co mysle to nic groźnego

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
mi to się zdarza już 2 raz i się zaczynam martwić
najpierw jest ból w boku a później wszystko przechodzi na klatkę piersiową i przy oddychaniu czuć taki niedosyt jakby się nie mogło powietrza złapać, i dźwięk jakby się miało chore gardło, ale jestem zdrowy !!! (i jak biegam na wfie to czuć jakby coś gruchotało wewnątrz mnie) jaka jest tego wszystkiego przyczyna ?

\:::No Coment:::/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja radze udac sie do lekarza.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
hmmm i chyba tak zrobię

\:::No Coment:::/

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrowienie

Następny temat

DEPRESJA

WHEY premium