SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłopoty po suplementach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
Zacząłem cykl z mikronizowanym monohydratem kreatyny firmy AST, którą biorę od razu po treningu w ilości 5 gram z sokiem winogronowym (250 ml). Kilka minut później biorę 5 g glutaminy oraz 750 mg HMB, ponownie z 250 ml soku winogronowego. Przez pierwszy tydzień wszystko było okay, obecnie w niecałą godzinę po zażyciu tych suplementów dostaję rozwolnienia. Jest ono krótkotrwałe, tzn. po około godzinie przechodzi. Czy należy odstawić suplementy ? Poprzednio przez kilka miesięcy brałem identyczne suplementy ale bez kreatyny, czyżby jej właśnie mój organizm nie tolerował ?
Dziękuję za poradę!
Animal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dziwne przeczucie, że czynnikiem przeczyszczającym jest sok winogronowy, ponieważ w medycynie włąśnie do takich celów się go używa. Spróbuj soków z "dużych pestek" - np. brzoskwiniowego. Inne preparaty w dawkach, które podałeś raczej nie powodują licznych, luźnych stolców.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź i sprawdzę to juz po najblizszym terningu. Swoją drogą zdziwią się pewnie tutejsi bywalcy, bo właśnie połączenie kreatyny z sokiem winogronowym jest na tym forum bardzo często polecane
Dam znać czy pomogło, czy nie.
Pozdrawiam,
Animal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo moze proboj z glukoza? bo na moje oko 250ml to za malo ww prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Mialem kiedys klopoty z jelitami i moj lekarze ( gastrolog - ordynator ) rowniez polecil mi zrezygnowanie z owocow posiadajacych male pestki. O ile pamietam - pomoglo.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
Po rezygnacji z soku z winogron, kłopoty zniknęły jak ręką odjął. Teraz zamiast soku stosuję do kreatynki wodę i 20 g glukozy. Raz jeszcze dzięki za poradę !
Pozdrawiam,
Animal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Kolano

Wiecej