SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

Wysłana -
No więc zakładam próbnie ten temat.

Chciałbym, żeby to było miejsce dla wszystkich mniej i bardziej ważnych dyskusji.

Tematyka absolutnie różnorodna - grunt, że tutaj dyskutujemy

W spamie jednak niektóre dyskusje ginęły wśród zalewu ... spamu

Kto chcę, może kontynuować dyskusję nawiązana w spamie, albo zacząć nową. Zobaczymy, czy cokolwiek z tego tematu, będzie, bo też na siłę nie ma co go trzymać.

Na dobry początek, coś nad czym może cięzko dyskutować, ale aktualne przynajmniej:

Trzeba przyznać, że Trump to gość, który wie czego chce i w kulki nie leci.

Stwarza pozory dobrej atmosfery i daje jasne sygnały że to tylko pozory. A Merkel... no cóż, na pewno dla niej niecodzienna sytuacja i można powiedzieć, że wręcz udawała że nic się nie stało - co jest oznaką uległości, bo powinna po prostu wyjść.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kurde Dremor, ogólnie średnio takie tematy, bo od tego insomnia jest. Myślę, że spam i drugi temat o polityce to za dużo.

Ogólnie chętnie bym też podyskutowal, bo lubię takie tematy, ale chyba nie takie miejsce na to.

Zobaczymy jakie zdanie ma Yoshi na ten temat i czy faktycznie ktoś się będzie udzielać.
Wysłana -
B-Real trochę o tym dyskutowaliśmy już w spamie i myślę, że możemy spróbować. Zapowiedziałem, że wszelkie wypowiedzi łamiące regulamin forum będą kasowane, a ich autorzy "nagradzani". Jeśli temat będzie zmierzał w złą stronę, to się go usunie i po problemie. Dajmy szansę.
Wysłana -
B- real, wiedziałem że mnie nie lubisz, ale żeby na insomnie wysyłać?
Wysłana -
Ok. Dział jest dla użytkowników, wiec tez nie będę protestować. Proponuje w zamian właśnie, że temat będzie miał zaostrzony rygor ze względu na potencjalne kontrowersje. Może być ciężko śledzić wszystkie wpisy, wiec z mojej strony będzie się to kończyło banem bez ostrzeżenia.

Jeśli sami zadbacie o poziom dyskusji to nie widzę przeszkód.

Edit

Haha Nie nic nie mam, ale nie chce śledzić cały dzień czy się nie wyzywacie, bo nie mam na to czasu.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2017-03-19 21:10:46
Wysłana -
Trump jeden z niewielu prezydentów, który ma jaja
Wysłana -
Drugi znak uległości Merkel to to że prawdopodobnie jest opłacana przez Arabię Saudyjską ;)
Wysłana -
ja to nawet trafiłem na info w necie, że jest córką Adolfa H.
Wysłana -
To nie kwestia jaj , chociaż może też w jakimś stopniu.
On ma wszelkie atuty i doskonale robi z nich użytek i Pani Kanclerz to wie.
Trump działa w polityce tak jak w biznesie , inne środowisko schematy te same , ale sprawdzają się .
Niemcy są w zasadzie okupowane przez USA , wystarczy zapoznać się z danymi dotyczącymi obecności Amerykańskich sił zbrojnych a terenie RFN. Spotkania , rozmowy , to wszystko tylko pozory , USA nigdy nie zapomniało i nie wybaczyło i nie pomoże nawet JFK i jego "Ich bin ein Berliner". podobną pozycję ma Pani Merkel "Caryca Europy" w stosunku do Rosji , Chin czy Indii , to pokazuje miejsce Europy w świecie.
Tak mało a zarazem tak wiele na takim filmiku.
Wysłana -
Puar
Drugi znak uległości Merkel to to że prawdopodobnie jest opłacana przez Arabię Saudyjską ;)

ja tak juz myslalem od dawna, ze szejkowie finansuja ten caly naplyw 'uchodzcow' ,razem z usraelem,to oni stworzyli isis, i to oni sa odpowiedzialni za ten balagan, i zaznaczam ja nic nie mam do ludzi uciekajacych przed wojna, do kobiet i dzieci, i tylko imo oni powinni byc przyjmowani, a nie panowie w wieku poborowym. to USA Izrael, i Saudyjczycy stoja za tym chorym tworem isis
zniszczyli ludzi którzy potrafili utrzymywac tam porzadek Kaddafiego i Saddama i to oni sa za to odpowiaedzialni
Wysłana -
Ja polecam wykłady o geopolityce Jacka Bartosiaka.
Strona 1 z 121
Dodaj odpowiedź