SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Witam ekspertów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
NA DRUGIEJ!!!!!!

Nie na pierwszej





Może nie jest to jakieś dobre źródło, ale tak mnie zastanawia to jak Miriam mówiła, że Niemcy i Francja są już traktowane przez USA jak kraje trzeciego świata.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-03-20 08:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W ogóle Trump ma dużo, jakby to powiedział Szpila , myczków. Myczków, które są efektem wieloletniego działania na płaszczyźnie biznesowej i negocjacyjnej.

Chociażby ten jego uścisk dłoni. Pierwszy kontakt już zaczyna od pokazania komuś miejsca w szeregu.





Pod tym względem to tylko Putin mu dorównuje. Też się nie pyerdoli w tańcu





Nie wiem, czy takie zachowania są do wyuczenia, czy trzeba się z nimi urodzić. Mam na myśli to, że zarówno u Trumpa jak u Putina wychodzi to bardzo naturalnie.

Co do pokazywania miejsca w szeregu to jeszcze uwielbiam ten klasyk z Putinem.





Mowa ciała mówi wszystko Putin rozyebany w fotelu a Tusk się nad nim pochyla


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-03-20 08:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Putin ma czarny w Judo, więc ma wyyebane na jakiegoś placka
a Trump to chuligan, widać, że lubi się bić. Więc tak - przychodzi im to naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Wszystkiego da się nauczyć Kwestia doświadczenia. U Trumpa były to biznesowe spotkania i negocjacje a u Putina pewnie wpływ służb specjalnych.

Na początku grasz, a potem już staje się to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Można się wyuczyć ale będzie to tak naturalne jak Jędrzejczyk startująca do trenera Gadelhi w TUFie Putinowi i Trumpowi przychodzi to naturalnie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Uczą się tego, uczą. Są całe szkolenia dotyczące mowy ciała i jej "uwypuklania". Nawet uczą się jak mówić przekonująco. Na głupich szkoleniach dla zwykłych przedsiębiorców są takie treningi, a co dopiero na najwyższym poziomie. Jasne, że musi im to przychodzić łatwiej niż innym, ale to jest normalnie nauczane jak każda inna umiejętność. Tak jak w sw, trzeba być sprawnym dzikiem, ale techniki nikt się sam nei nauczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pilek - tak samo jak są szkolenia coachingu, trenerów personalnych itd.

Wg mnie tak jak w sportach walki tak - oprócz tego wszystkiego trzeba mieć talent, żeby być na najwyższym poziomie.

Ja znajac siebie, na pewno bym skorzystał na tych technikach - i czasami korzystam, ale ze swoją cichą naturą nigdy nie przesokczę pewnego pułapu. Co nie zmienia faktu że i tak mogę progresować w tej dziedzinie bardzo mocno (jak na siebie)

Tak jak zawsze - talent + wykorzystanie wiedzy + praca

Nie ma czegokolwiek z powyższych = nie ma światowego poziomu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Powiem szczerze, że nie lubię takiego zachowania Trumpa, bo jest dla mnie takie typowo redneckie Tyle, że łatwo się tak zachowywać jak Putin czy Trump, kiedy ma się za sobą potężny arsenał nuklearny. Jednym z niewielu takich dyplomatów, którzy potrafili wykorzystać same techniki dyplomacji bez wsparcia społeczeństwa i silnego państwa był Dmowski. Dzisiaj niestety mamy Dudę , który zresztą na tle poprzednika wydaję się być mistrzem dyplomacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Duda, co by nie mówić potrafi się zachować i wstydu nie przynosi. A to, że jest marionetką... który prezydent nie był?

Może zachowanie Trumpa redneckie, ale wolę to niż poklepywanie się po plecach. Wiadomo, ideałem jest Reagan, który był bardzo stanowczy, ale nigdy chamski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium