SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 476965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak się swoją drogą rozwinęła sytuacja z Sarkozym i "pożyczką" od Kaddafiego? Gadowski świetnie to podsumował, że jeśli to faktycznie prawda to mamy przykład wdzięczności Francuzów (niczym z templariuszami i Filipem Pięknym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Bane, masz jakieś autentyczne wywiady z Arabami (najlepiej amatorskie) z krajów "ogarniętych chaosem, przemocą gdzie krew leje się na ulicach"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375



Trzymaj na szybko np to, typ na fb czasem daje live z Syrii ,przejrzyj kanal yt, chociaz mam mieszane uczucia co do niego(ale zawsze można zobaczyc), tlumaczenie jest na angielski
Btw co do Sarkozyego to później się odniosę, bo nie mogę teraz pisac
BTW Sarkozy to "niezły numerancik" jest









Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-04-20 00:14:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-w-niebezpieczenstwie-ekspresowe-glosowanie-amerykanskiej-ustawy-1226-ktora-nakaze 
Jak to?, jak to? "przyjaciele" , "sojuszniki"
@puar , Antek ,rysiu co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Zapewne dla wielu kongresmenów to tylko następne głosowanie nad jakimś krajem w europie środkowej. A żydzi dają hajs, więc lepiej zagłosować za i zrobić dobrze USA niż zagłosować przeciw, jeśli nie będzie z tego profitu. Jedyna nasza droga to powiedzieć NIE! - tylko tyle i aż tyle. No bo spójrzmy prawdzie w oczy. USA nie będzie angażowało swoich wojsk (bo media już są przeciw nam) aby wywalczyć jakieś hajsy, a jakby nasi rządzący powiedzieli, że żydzi którzy zginęli byli obywatelami Polski i zgodnie z POLSKIM prawem ich majątek przeszedł na rzecz Polski to temat by się skończył. Jakby Izrael na nas naskoczył, no to trzeba wyprosić ambasadorów Izraela, jako persona non grata. Do tego zawiesić wszelkie umowy handlowe z Izraelem (bo obecnie to oni zyskują my tracimy) i zaraz by przybiegli z podkulonym ogonem wycofując ładnie oskarżenia. Bo szkoda by im było piniędzy. No ale cóż. Nasza wladza tak nie postąpi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
No i właśnie wyszło jakim my jesteśmy "sojusznikiem"


BTW ciekawe przemówienie Kaddafiego(a propaganda naprawdę klamliwie go przedstawiala) o Obamie itp. Oczywiście skierowane do "normalnych" i inteligentnych ludzi którzy są otwarci na "wiedzę"
Puar i np. rysio to są juz niestety "beznadziejne" przypadki no ale trudno












Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-04-24 00:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bo jak Izrael i USA nas nie kochają to znaczy że Rosja kocha? Przestań wywoływać moje imię bo nie chce mi się ci odpisywać

W ogóle to chyba jutro ma być rozstrzygnięcie tej sprawy z tego co pisze Korwin


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-04-24 01:05:45
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Puar
Przestań wywoływać moje imię bo nie chce mi się ci odpisywać



Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-04-24 01:05:45

Mam ci przypomnieć kto kogo pierwszy zaczął "wywoływać" ,chociażby przy ataku izraelskiego nozownika w wawie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/antypolska-ustawa-uchwalona-jednoglosnie-w-amerykanskim-parlamencie-bedziemy-placic-za buhahahaha "sojusznicy " i "przyjaciele" nie bede "wywolywal" puara bo sie obrazi, ale spytam rysiu pomaranczo CO TY NA TO ????


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-04-25 22:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ale cóż oni mogą nam zrobić tą ustawą? Powiedzieć: dajcie? Ustawa ta opiera się na Deklaracji Terezińskiej, a w nie jest wprost zapisane "Mając na uwadze niewiążący prawnie charakter niniejszej Deklaracji..." Czyli nic prawnie nie mogą nam zrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium