SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No więc zakładam próbnie ten temat.

Chciałbym, żeby to było miejsce dla wszystkich mniej i bardziej ważnych dyskusji.

Tematyka absolutnie różnorodna - grunt, że tutaj dyskutujemy

W spamie jednak niektóre dyskusje ginęły wśród zalewu ... spamu

Kto chcę, może kontynuować dyskusję nawiązana w spamie, albo zacząć nową. Zobaczymy, czy cokolwiek z tego tematu, będzie, bo też na siłę nie ma co go trzymać.

Na dobry początek, coś nad czym może cięzko dyskutować, ale aktualne przynajmniej:





Trzeba przyznać, że Trump to gość, który wie czego chce i w kulki nie leci.

Stwarza pozory dobrej atmosfery i daje jasne sygnały że to tylko pozory. A Merkel... no cóż, na pewno dla niej niecodzienna sytuacja i można powiedzieć, że wręcz udawała że nic się nie stało - co jest oznaką uległości, bo powinna po prostu wyjść.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kurde Dremor, ogólnie średnio takie tematy, bo od tego insomnia jest. Myślę, że spam i drugi temat o polityce to za dużo.

Ogólnie chętnie bym też podyskutowal, bo lubię takie tematy, ale chyba nie takie miejsce na to.

Zobaczymy jakie zdanie ma Yoshi na ten temat i czy faktycznie ktoś się będzie udzielać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
B-Real trochę o tym dyskutowaliśmy już w spamie i myślę, że możemy spróbować. Zapowiedziałem, że wszelkie wypowiedzi łamiące regulamin forum będą kasowane, a ich autorzy "nagradzani". Jeśli temat będzie zmierzał w złą stronę, to się go usunie i po problemie. Dajmy szansę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
B- real, wiedziałem że mnie nie lubisz, ale żeby na insomnie wysyłać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ok. Dział jest dla użytkowników, wiec tez nie będę protestować. Proponuje w zamian właśnie, że temat będzie miał zaostrzony rygor ze względu na potencjalne kontrowersje. Może być ciężko śledzić wszystkie wpisy, wiec z mojej strony będzie się to kończyło banem bez ostrzeżenia.

Jeśli sami zadbacie o poziom dyskusji to nie widzę przeszkód.

Edit

Haha Nie nic nie mam, ale nie chce śledzić cały dzień czy się nie wyzywacie, bo nie mam na to czasu.




Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2017-03-19 21:10:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Trump jeden z niewielu prezydentów, który ma jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Drugi znak uległości Merkel to to że prawdopodobnie jest opłacana przez Arabię Saudyjską ;)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ja to nawet trafiłem na info w necie, że jest córką Adolfa H.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie kwestia jaj , chociaż może też w jakimś stopniu.
On ma wszelkie atuty i doskonale robi z nich użytek i Pani Kanclerz to wie.
Trump działa w polityce tak jak w biznesie , inne środowisko schematy te same , ale sprawdzają się .
Niemcy są w zasadzie okupowane przez USA , wystarczy zapoznać się z danymi dotyczącymi obecności Amerykańskich sił zbrojnych a terenie RFN. Spotkania , rozmowy , to wszystko tylko pozory , USA nigdy nie zapomniało i nie wybaczyło i nie pomoże nawet JFK i jego "Ich bin ein Berliner". podobną pozycję ma Pani Merkel "Caryca Europy" w stosunku do Rosji , Chin czy Indii , to pokazuje miejsce Europy w świecie.
Tak mało a zarazem tak wiele na takim filmiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
Puar
Drugi znak uległości Merkel to to że prawdopodobnie jest opłacana przez Arabię Saudyjską ;)

ja tak juz myslalem od dawna, ze szejkowie finansuja ten caly naplyw 'uchodzcow' ,razem z usraelem,to oni stworzyli isis, i to oni sa odpowiedzialni za ten balagan, i zaznaczam ja nic nie mam do ludzi uciekajacych przed wojna, do kobiet i dzieci, i tylko imo oni powinni byc przyjmowani, a nie panowie w wieku poborowym. to USA Izrael, i Saudyjczycy stoja za tym chorym tworem isis
zniszczyli ludzi którzy potrafili utrzymywac tam porzadek Kaddafiego i Saddama i to oni sa za to odpowiaedzialni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ja polecam wykłady o geopolityce Jacka Bartosiaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium