SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kąpielówki na basen - jakie wytrzymają najdłużej ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1073
Witam
Czy ktoś ma może przetestowane jakieś kąpielówki, które wytrzymają długo i się nie rozlecą ? Pływam 3 razy w tygodniu i po 5 miesiącach przeważnie kąpielówki tracą fason i na dupie stają się przezroczyste Mieszkam obecnie we wrocławiu i nie ma tu ozonowanych basenów, a chlor zjada szybko.
Już nie wiem, która drogą iść - czy kupować jakieś najtańsze czy może ktoś ma coś sprawdzonego z kosmicznego materiału.
Obecnie miałem kąpielówki adidas jakieś endurance+ za ~100zł ale już je zjadło.

Dodam, że po basenie zawsze płukam kąpielówki...
Widziałem, że są też takie kąpelówki do pływania z jakieś gumy/pianki za ~200-300zł - testował ktoś coś takiego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja mam najtansze może za 30 zl z jakiegoś bazarku pewnie, kiedyś pływałem w nich ostro jak miałem darmowy karnet to 3 razy w tygodniu i są ok a basen też chlorowany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1073
Widocznie w Aquaparku jest więcej chloru ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
To nie lepiej raz na pół roku zainwestować te 30-50 zł za gacie? To masz w skali roku 60-100zł. Przy 3 treningach tygodniowo daje Ci to inwestycję w wysokości 0,38-0,65zł za trening. To na prawdę nie wiele

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1073
Heh po prostu nie chce mi sie tak czesto kupowac kapielowek... Nie mowie ze wydaje jakis majatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
To kup za jednym razem 10 par i będziesz mieć na 5 lat.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty trekkingowe?

Następny temat

Plan treningowy na wyskok

WHEY premium