SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 476950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Wp należy traktować z przymrużeniem oka.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Tak niestety wygląda polityka międzynarodowa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a bo to widzicie Waszmościowie za mało jesteśmy zintegrowani za mało tolerancyjni i wyrozumiali itp itd
innymi słowy jeszcze płyniemy ale kra już zamarza pomału nad nami

ja Wam powiem jak będzie ...

Kaczaffii przegra wybory a jego "junta" zostanie rozgoniona na 4 wiatry
bo "światowcy" euroeutanazjaści i mieszczanie z polski "A" zewrą szyki
Wróci do kraju Don Aldinio i zmieni kurs Okrętu Polska , popłyniemy do europy !!!
koniec z zacofaniem i wykluczeniem , koniec z zaściankiem ... będzie u nas jak w Londynie Paryżu Berlinie Rzymie itd
oj ... będzie się działo
wszak jak mawiają w telewizorze różne mundre ludzie że unia jest i bedzie ... i ch** !!!

nie odpuszczą Nam ... nie odpuszczą bo nie mogą
chyba że wytrzymamy do czasu aż unia sama rozpieprzy od tego dobrobytu i nadmiaru pomyślności jak to kiedyś CCCP

piszę "oni" bo wiadomo jak jest i kto tym interesem zawiaduje
tym euro macherom Polacy są solą w ślepiach bo powinni być tak powolni jak "homo uninikus "
czyli japa w telefon i zero pomyślunku własnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
https://pl.sputniknews.com/opinie/201612304540867-kazn-Saddam-Husajn-USA/ fajny art.
Ja dozuce jeszcze od siebie ze imo celem usa jest destabilizacja europy,pisalem to juz kiedys i moje slowa sie powoli zaczynaja sprawdzac,niestety ,a zadnym fachowcem nie jestem,hameryka juz w latach 80 wspierala Fundamentalistow i Al Kaide w wojnie z Rosja ,a teraz wspiera isis,poza tym jakos dziwnym trafem isis zabija Sunnitow,Szyitow,Jazydow,Chrzescijan i Kurdow(jakby nie patrzec takze Muzulmanow) a jakos Izraela (sojusznika hameryki)nie atakują(bardzo dziwne) takie to jest wlasnie ich "wprowadzanie demokracji" isis to twór usraela.


btw polecam fajny dok. ;)


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-11-20 19:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadoma to rzecz od dawna

USA , Rosja a teraz również Chiny grają na destabilizacje ... divide et impera

wyobrażcie sobie Europę Zjednoczoną albo Afrykę żyjącą w pokoju
pamiętamy świat islamu pełen "złych" dyktatorów , dzięki Bogu już panoszy się tam demokracja ... (chwał wujkom Barakowi i Władimirowi ) prawda że lepiej

te mocarstwa nie dały by rady zachować swego statusu na świecie , łatwiej innym przeszkadzać niż samemu się rozwijać ... taniej po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Warto by jeszcze dodac ze "kohana hameryka" wspiera Wahabistyczny rezim w AS i Kuwejcie w którym np. Uwaga zgwalcona kobieta idzie do wiezienia za"seks pozamalzenski" , to jest dopiero cyrk



Ja sie pytam gdzie jest usa,gdzie sa wojska koalicji? Dlaczego tym ludziom nie pomagają .Saddam Hussein jaki był nie dopuscilby do tego,Jazydzi kiedys sobie tam spokojnie zyli od wieków


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-11-20 21:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane158

Ja dozuce jeszcze od siebie ze imo celem usa jest destabilizacja europy

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-11-20 19:49:53

Całkowicie się zgadzam, dlatego powinniśmy się im przeciwstawić. USA chce ściągać do Europy masowo muslimów i przez to ją zdestabilizować, więc powinniśmy za wszelką cenę starać się do tego nie dopuścić i nie wpuszczać nikogo. Na pohybel Usraelowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ja jeszcze dodalbym slowa wypowiedziane przez Saddama w czasie przesluchiwania go "Nie powinno sie mieszac spraw Religii i spraw Panstwa" . I to sa baardzo prawdziwe slowa imo Kazde panstwo powinnno byc Świeckie(mowie to jako czlowiek Wierzacy)http://m.cda.pl/video/115557428 pod koniec filmu czlowiek ktory go przesluchiwal je powtórzyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium