SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jutro mój pierwszy trening

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Witam, jutro mój 1 trening muay thai i chodzi mi o jakieś rady mniej znane lub bardziej znane których nie znam, co zjeść przed treningiem by mieć dużo siły?
Piszcie wszystko co może mi się przydać. Wiem wiem sprawdze ale dziecięce hormony za bardzo burzują :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ostatni posiłek zjedź max 1h przed treningiem, a najlepiej nic nie jedz przez 2 godziny przed treningiem. Zapobiegniesz w ten sposób kolce.

Ubrania specjalnego nie potrzebujesz - wystarczy podkoszulek i spodenki.

O kondycję i technikę się nie martw - na początku zawsze jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Moze wy 2h wiec ja sobie tak 5 h wezmę bo kolka zawsze mnie chyta. Na szczęście trening o 19 45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Te 2 godziny są uniwersalne dla każdego. Nie musisz iść aż tak po bandzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Po prostu gdy sam robie treningi to zawsze po obiedzie czyli musze poczekać i trenuje wtedy ty czuje ze pusty jestem. I to mniej wiecej +5h. Nie mozna tak ? Czy mozna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
5 godzin raczej za długi okres chyba że przed treningiem jeszcze opierniczysz jakiegoś banana, wypijesz jakiś napój izotoniczny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KKuzz
Moze wy 2h wiec ja sobie tak 5 h wezmę bo kolka zawsze mnie chyta. Na szczęście trening o 19 45


Po obiedzie 2 godziny to mało. Mam ten sam problem, bo zmieniłem klub i mam zajęcia o 19.30. Będę musiał jeść mniejsze obiady, żeby to jakoś poukładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jesteście zatem odosobnionymi przypadkami . U mnie w klubie wszyscy tak koło 2 godzin, 1:30 przed treningiem ostatni posiłek jedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Przed treningiem lekki posiłek wez koszulke spodenki cwiczy sie na bosaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Już po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
I jak odczucia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Suplementacja pod MMA

Następny temat

Czy trenując MMA warto dodatkowo trenować np. Kickboxing lub BJJ czy Zapasy?

WHEY premium