SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JuliEvans - dziennik (redukcja)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Płęć: Kobieta
Wiek: 19
Waga: 75
Wzrost: 171
Obwód w biuście: 95
Obwód pod biustem: 87
Obwód talii w najwęższym miejscu: 81
Obwód na wysokości pępka:88
Obwód ramienia: 29,5
Obwód bioder: 100
Obwód uda: 56,5
Obwód łydki:38,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz: brzuch/uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz: brzuch/klatka
Aktywność w ciągu dnia: brak aktywności
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe + 2 razy aeroby.
Odżywianie: zamierzam wprowadzić dietę redukcyjną przedstawioną poniżej.
Cel: redukcja
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka i płatki owsiane
Co lubisz jeśc na obiad: kapuśniak, gołąbki
Co jako przekąskę: chleb
Co jako deser: czekolada
Ograniczenia żywieniowe: nie
Stan zdrowia: dobry
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: BIO CLA
Stosowane wcześniej diety: głodówka, dieta kopenhaska
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Hehe.. Całkiem całkiem:)
Trochę w tyle jestem, ale powoli nadrabiam. Właśnie skończyłam szkołę i mam czas na aeroby na dworze:)
Przerzucam się na rolki i piłkę nożną... Chcę brata potrenować xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171


Chciałabym prosić o pomoc.
Mam zamiar przejść na tę dietę ale nie wiem czy jest odpowiednio dobrana.
Z chęcią wysłucham Waszych rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ta kalorycznosc to twoje zapotrzebowanie zerowe a gdzi etu miejsce na ruch?

Liczysz warzywa w diecie, zupelnei niepotrzebnie, wszystko reszt efajnie, ale musisz podniesc ww by osiagnacte 1800kcal dla twojego wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171


Wyrzuciłam warzywa z diety.

Co do tych kalorii to jak na razie chciałabym spróbować na tych wartościach żeby się nie przejadać bo to i tak jest dla mnie sporo

Jak się już przyzwyczaję to zacznę dorzucać stopniowo kcal żeby dojść do tych 1800.

Wczoraj pierwszy dzień treningów siłowych z piłką i hantelkami i muszę przyznać, że jest co machać Dzisiaj na szczęście tylko ćwiczenia aerobowe, więc może uda mi się je przeżyć

Ale dziękuję za radę. Teraz mogę spokojnie jechać na zakupy po składniki do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
JuliEvans to nie dieta tylko głodówka, jak ćwiczysz to powinnaś dorzucać 100kcal co trening, założę się, że Ekspertki Ci to samo napiszą

My tu się nie głodzimy, my tu podkręcamy metabolizm, a Ty z uporem maniaka chcesz go sobie spowalniać Ja jestem 4 cm niższa od Ciebie i jem 2000 kcal i chudnę

Poza tym można jeść bardziej kaloryczne rzeczy, żeby jeść mniej objętościowo i się nie przejadać

Węgli masakrycznie nisko, dlaczego tak? Tu nie Dukan

No i trzymam kciuki, żebyś się szybko wdrożyła i przekonała, że to co Ekspertki piszą to samo dobro

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-03-15 11:08:56

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171


Idąc za Twoją radą dorzuciłam węgli zwiększając dość niskie ilości płatków i ryżu (dotychczas sądziłam, że im mniej węglowodanów tym lepiej).

Dodatkowo dorzuciłam orzechy do drugiego śniadania, żeby trochę tłuszczów dodać.

Tak więc doszło sporo kalorii. Jeszcze nie próbowałam tej diety bo nie mam składników ale jak tylko je dostanę to wdrażam ją w życie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak długo (oczywiście w przybliżeniu) będę na tej diecie i ćwiczeniach zanim zacznę zjeżdżać z fatu? Słyszałam, że po głodówkach (a takie niestety wcześniej stosowałam) metabolizm potrzebuje troche czasu żeby się uregulować. Tylko zastanawia mnie kiedy powinnam spodziewac się efektów.

Dzięki Wam za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oczywiście ze trzeba ograniczać węglowodany, tylko słowo "ograniczać" dotyczy diet wysokoweglowodanowych gdzie przy twoim zapotrzebowaniu proponują 220g.

No i lepiej to wygląda, w normalnych warunkach juz przy tej ilosci kcal sie chudnie, ile potrwa u ciebie podkrecanie metabolizmu, tego nikt nie jest w stanie powiedziec. Osobisci uwazam 4 tygodnie za minimum.e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
jak się będziesz słuchać i grzecznie zwiększysz kcal tak jak Ci Obli i reszta dziewczyn radzi to wszystko będzie w porządku... na początku ilość jedzenia może przerażać ale zobaczysz jeszcze będziesz z głodu się skręcać na 1800-2000 kcal
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Na przyszłość, zamiast ryżu białego, wcinaj ryż brązowy lub pełnoziarnisty.

Każdy ma jakieś słabości. Rzecz w tym, żeby stawiać im czoła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leti a niby dlaczego? Biały ryż jest w posiłku potreningowym. Tak jest okay

JuliEvans witaj

Ja na wstępie radziłabym wyrzucić tą "szynkę" z kurczaka. Nikt nie wie, co w niej jest, a już na pewno mięsa mało w tym uświadczysz. Jednym słowem źródło azotanów, fosforanów, soli i być może mąki sojowej

Zamiast tego upiecz sobie kawał mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
JuliEvans ważysz produkty przed czy po ugotowaniu?

Fajnie już ta Twoja miska wygląda

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agnes2/ proba redukcji tkanki tluszczowej z brzuch prosba o pomoc

Następny temat

Proszę o pomoc w walce z estrogenem

WHEY premium