SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo czy Teakwandoo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Mam pytanie co jest skuteczniejsze judo czy teakwandoo na to drugie mialbym bym blisko ze 100 metrow i mozna sie extra rozciognoc, ale ostatnio slyszalem ze nie jest zbyt dobre, a judo jakos mnie nie przekonuje.

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Jak chcesz szpanowac przed panienkami i ludzmi, ktorzy nie maja o walce pojecia to idz na Taekwondo. Sam od tego zaczynalem, ale z czasem przerzucilem sie na bardziej utylitarne aspekty. Ja proponowalbym judo albo zapasy. I moze box do tego.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Też optuję za judo - byle jak najmniej sportową wersją. Więcej na tym skorzystasz, a TKD i tak nie ucieknie.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie Judo!Wielu judokow walczylo w MMA i Vale Tudo(Akira Szoi,Don Frye,Oleg Taktarow,Igor Zinowiew) i calkiem dobze im poszlo).A taekwonddo do walki ma tyle co piernik do wiatraka:)

Skuteczne style:zapasy,sambo,judo,bjj,shootfighting,luta livre,thaibox,kickbox,box,Ruas Vale Tudo,submission wrestling...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Jako stary judoka odpowiadam : JUDO
ale jak chcesz cos na ulice to judo trzeba czyms uzupelnic np. kick boxing czy jjju jjitsu

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
skoro tkd jest do bani to co waszym zdaniem: karate czy kick box, obydwa so podobne ale kickbox -ze 2latka i juz cos umiem. kurna nie wiem na co sie zdecydowac a u mnie w miescie jakis taiboxow czy czegos tam nie ma, ale jest karate kjokuszin moze to. Sorry za to gledzenie ale jak juz spostrzegliscie z tych tematow jestem zielony


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
No jak dla Ciebie karate i kbox są podobne to ja wysiadam.
W tym wyborze zdecydowanie kickbox !!!

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Fighter, przecierz mowilem ze nie mam pojecia na ten temat, dlatego sie pytam.
A mam kumpla ktory cwiczy karate 11 lat , chodzi dumny jak paw i chociaz z nikim sie jeszcze niepobil kazdy sie go boi.No ale skoro mowisz ze kickbox jest dobry to dzieki za rade
narazie


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Karate odpada

Fire
moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karate jest do bani.Podstawa powinien byc styl chwytajacy uzupelniony uderzajacym.Np:
bjj+thaibox
zapasy+kickbox
judo+boks...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do autora: zrobiles 3 bledy w pisowni Taekwon-do )
A pozatym: TKD RULEZ FOREVER!!!

vasyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPKI

Następny temat

pasjonaci judo

WHEY premium