SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JuDo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 998
Witam wszystkich.Trenuje judo (dopiero 5lat ale wszystko przedemna) chcialabym nawiazac kontakt z innymi judokami. Trenuje w klubie "Czarni" Bytom.Co sadzicie o tym klubie?A w jakich wy trenujecie i jakie sa wasze ulubione techniki, kombinacje itd? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Barbari

kazdy z nas jest aniolem z jednym skrzydlem zeby latac musimy mocno sie przytulic z innym aniolem..tak bardzo chce latac....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
Czarni Bytom to faktycznie bardzo mocny klub, ale dzieje sie tak z kilku waznych wzgledow:
1) prezesem PZJudo jest byly trener Czarnych, w zwiazku z czym macie ladne duze dojo i duze zaplecze finansowe;
2) przez jakis czas Waldemar Legien byl tam trenerem po IO w Barcelonie'92,
jak wiadomo jest 2 krotnym zlotym medalista olimpijskim, w Bytomiu byl olbrzymi boom na judo - w zwiazku z czym dzisiaj wasi seniorzy naleza do czolowki w kraju;
3) dzieki punktom 1) i 2) dzieci z Bytomia chetnie garna sie do judo, dzieki czemu jest z czego wybierac, cieniaski sie wykruszaja i zostaja talenty z ktorych mozna zrobic przyszlych mistrzow.


Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Czesc :) Czarni to wg. mnie najsilniejszy klub w Polsce, choć kilka innych ostro depcze im po piętach. Ja trenowałem w warszawskiej Gwardii, a teraz w AZS UW. W obu trenują b. dobrzy zawodnicy i jest się z kim pobić. Moje techniki to seoi-nage, ko-uchi-gari, o-uchi-gari, cłapa, tzw. ruska kata-guruma i tani-otoshi. Oczywiście te stosuję najczęściej. Oprócz tego lubię uchi-mata, ura-nage, sukui-nage i podcięcia

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Witam!!
Popieram Macceja ze Czarni to dobry klub. Ja trenowalem w MKS Jutrzenka w Plocku. Moje ulubione techniki hhmmm to tak dawno bylo seoi-nage z kolan, cos sie kombinowalo z tani-otoshi (chyba tak sie pisze), atak na o- goshi a nastepnie do tylu.
Chcialem wrocic na mate ale po pierwszych treningach tak mnie wszystko nawalalo (po rzutach), wytrzymalem caly miesiac i sobie odpuscilem. Ale w piatek napieram na trening .Moze cos z tego bedzie ???????

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Joł :)
Trenuje w PM Tarnów, Carni to obecnie jeden z najsilniejszych klubów w Polsce . Hmm, moje techniki ... pracuje nad kilkoma jeszcze, ale na dzisiejsza chwile : Uchi-mata, tai-otoshi, kata-guruma, cłapa,soto-makikomi, harai-goshi, kouchi-gari. To moje ulubione, ale czesto zdarza sie robic inne rzuty :)

Narka

JUDO RULEZZZZZZ........

" Everybody from 3, 1, 3 take Your mothaf***az hand`s and follow me ... !!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 998
Elo!
Dzieki ze tak zachwalacie "CzarNYch" :) fakt jeden z najlepszych klubow,ale niestety wiecej inwestuje w chlopakow... wiekszosc klubow tak robi. podrawiam wszystkich judokow i czekam na kolejne wypowiedzi :)

Barbari

kazdy z nas jest aniolem z jednym skrzydlem zeby latac musimy mocno sie przytulic z innym aniolem..tak bardzo chce latac....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7863
Uważam, że CZARNI BYTOM to baaaaardzo silny Polski klub. Ja trenuje w klubie GWARDIA WROCŁAW i ten ostro dają po dupie. ))

Kermitds

Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garb od pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
napoczatku zaznaczam ze nie trenuje Judo ale podoba mi sie ten sport i chcialbym rozpoczac treningi gdzies we Wroclawiu(moze na AWFie) tylko nie wiem gdzie kiedy i za ile..(mozesz mi powiedziec Kermidts ?)aha i jeszcze jedno...nauka jakiegos rzutu to jest kwestia ilu treningow/miesiecy/... ?

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7863
Na AWF jest trening (przynajmniej ja wtedy chodze) w środę na godzinę 18.00 Wtedy ma tam trening cały wrocław. Jest całkiem sporo trenerów z różnych klubów więc możesz się popytać. Ja płacę 200zł/ semestr, ale zawodnicy trenują za darmo. Ja trenuję narazie za krótko ale może kiedyś... A co do nauki rzutów to zależy od predyspozycji trenującego.
Ja na zółty pas (wymagane 6 rzutów i 3 trzymania) zdałem po miesiącu.
Trenuję w zaawansowanej grupie więc podstawowych rzutów nauczyłem sie w tydzień, a padów to wogóle nie trenowałem :D I tyle na ten temat...

Kermitds

Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garb od pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja trenowałem w Szkole Policyjnej w Szczytnie

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli tak!!! zaczne od Czernych Bytom!!! nio chyba juz nie sa najsilniejszym klubem w polsce(a napewnoe nie w juniorach)!!! dostaliscie takie becki na drozynowce ze az siara!!!:) a z kim??? oczywiscie z Gwardia Wroclaw!!!! nio nie ma cio ukrywac ze w tym roku to byl pogrom) ja tez cwicze w Gwardii)

dobry beton nie jest zły:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2310
Czrani Bytom to jeden z najlepszych klubów w polsce mają za***istych zawodników ale takze sponsorów sami sobie kupują zawodników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAPISY i REKLAMA

Następny temat

Zdiecie dnia SE )))

WHEY premium