SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jose Aldo rozważa przejście do wagi lekkiej !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
By Dana Becker | November 28, 2012


Source: MMAFighting

UFC featherweight champion Jose Aldo knows that he likely cannot remain at 145 pounds for the rest of his future. Aldo, who will face Frankie Edgar at UFC 156: Aldo Vs. Edgar in February, told a group of reporters recently that he sees the lightweight division in his future.
"I've considered going to lightweight," Aldo said (thanks for MMAFighting.com for providing the quotes). "As soon as my trainer decides that I can go up, then I will. This fight with Edgar will be a turning point. If I can win (against) him well, then I can prove that I can go (to 155 pounds)."

Edgar is a former UFC lightweight champion who made the decision to drop down to featherweight after a pair of losses to Benson Henderson for the title earlier this year. "The Answer" could provide the final check-mark needed by Aldo before switching classes.

"He has a very strong reputation thanks to destroying several opponents," Aldo said. "That's the motivation for me to face him, and that will be probably my last biggest challenge (at featherweight)."

Mówi o tym ,że walka z Edgarem może zadecydować o jego przejściu do wagi lekkiej.
Wiem ,że niektórzy powiedzą ,że jest za mały na lekką ale przecież na hominicka wniósł 167 funtów w dniu walki ! jeszcze przykoksi do lekkiej.

Walki z Bensonem,Pettisem,Diazem,Alvarezem,Chandlerem to jak dla mnie wszystko super fighty...
Chociaż powinien dostać od razu walkę o pas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
no i git i edgar tez by mial swoj pas

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ze swoimi umiejętnościami poradzi sobie i w lekkiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jeśli pokona Edgara to nie ma sensu już siedzieć w FW fakt są jeszcze pretendenci np. Korean Zombie czy zwycięzca Koch/Lamas, ale czy to ma sens... Benson do WW, Aldo do LW i będą nowi mistrzowie, szansa na 2 pasy tj. Jones dla mnie ciekawiej.

W sumie wywiad z Aldo to nie nowość już jakiś rok temu mówił jak Frankie był mistrzem, że jeśli Edgar nie przyjdzie do niego to on przyjdzie po niego no i w lutym walczą oby tylko kontuzji nie było w potencjalnie najlepszej rozpisce ever..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
"Every fight, he wants to fight at 155. 'I don’t want to cut any more weight' - every day I listen to him about that. I think for him it’s better to wait a little bit because he’s putting on mass every year. He doesn’t need to put so much mass that he can’t move the same. He’s gaining weight because he’s so young. I don’t want to put pressure on him to gain weight. I prefer to wait maybe one more year."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w FW ma jeszcze mnóstwo roboty a ja czuję, że Edgar 2 lutego odbierze mu pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
Jeśli pokona Edgara to nie ma sensu już siedzieć w FW fakt są jeszcze pretendenci np. Korean Zombie czy zwycięzca Koch/Lamas, ale czy to ma sens... Benson do WW, Aldo do LW i będą nowi mistrzowie, szansa na 2 pasy tj. Jones dla mnie ciekawiej.


Nowi mistrzowie ? Chcesz powiedziec ze Benson naklepie GSP ? No prosze Cie

BTW.
Ja tez czuje w kosciach ze Rocky Balboa naklepie Aldo :)

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2012-12-23 14:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
źle mnie zrozumiałeś, napisałem jak Benson przeszedłby do WW a Aldo do LW to w FW i w LW byliby nowi mistrzowie co jest rzeczą oczywistą nigdzie nie napisałem, że Benson pokona GSP, bo tak nie uważam ofc..
W sumie jak pokona Edgara to mógłby już przejść do LW Aldo, ale z drugiej strony dużo pretendentów jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta tylko jak widać ma problemy ze ścinaniem wagi i może nie chce tracić zdrowia na wycinki typu rumble skoro może być kozakiem w LW z lepszym cardio...

wzrost =/= waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aldo już mówi od dłuższego czasu o przejściu do wagi lekkiej, o jego problemach ze zbijaniem wagi już od walki z Hominickiem się mówiło.

Teraz walka z Edgarem jest świetnym sprawdzianem przed pójściem wyżej, skoro się uda z byłym mistrzem tej kategorii wygrać, to śmiało można na podbój iść. A wszystko co potrzebne by w lekkiej zamieszać Aldo ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 573
Mam wrażenie że Edgar pokona Jose Aldo. otóż Edgar ma twardą szczękę co było widoczne w walce z Maymardem który jest napewno wiele silniejszy niż Jose Aldo z resztą sam Edgar będzie o wiele szybszy bo gubi kilka kilogramów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Reem 3

Wiecej