SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimibina +kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Hej dziś oglądałam nowy filmik SZMEXEGO i opowiadal ze bierze Johimibine popijajac kawe ? Lepiej popijac ją normalna kawą czy brać w kapsach kofeine ? Co lepsze . Narazie nie chce brac jej ale interesuje mnie to co lepsze i co lepiej działa niby to i to to kofeina . To ile tej kawy do tej johy wypijac ? Kofeina w kapsach raczej ma wiecej jej niz w kawie czy myle sie ? Ale wiadomo ze tabletka dluzej sie wchłania to moze lepiej naprawde ta kawa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kapsułka wcale dłuzej się nie wchłania a moze nawet i szybciej, żelatynowa otoczka się szybko rozpuszcza, neiraz nawet i w przełyku już potrafi się rozpuścić. Co ma więcej kofeiny to zalezy jaką kawę zrobisz. Ja obstawiam że tak mocnej kawy sobie nigdy nie zrobisz by było tam ok 200 mg kofeiny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Z tego co9 czytałem to średnia kawa ma około 80-90 mg kofeiny a w tabsie masz 200 . Ostatnio zapodałem johi 10mg + tyrozyne 1,5g + cytruline 3g + kofeine 200 i powiem jedno- WOW - pozamiatało mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tylko że taka dawka dla dziewczyny moze być zbyt duża.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Dokładnie , lepiej najpierw sprawdzić swoją tolerancje organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Nie no oczywiscie ze to moze byc za duza dawka, ja tylko napisalem po jakiej dawce mnie potzrepało dobrze , tez na poczatku sprawdzalem swoja tolerancje ze prosze sie nie sugerowac moja odpowiedzia ze to jest wyznacznik dla autora tematu :) Nalezy pod siebie dawkowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Blue magic ma taki sklad koffi plus joszka i dodatki.na czczo robi konkretnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
No własnie ja jakośmało reaguje na takie specyfiki blacka brałam 2 tabletki bo po 1 mogłam iść spać a po 2 dopiero lekko cos sie działo. Johe kiedys brałam i pobudzenia nie czulam . A co do efektow to wiadomo ze to dodatek do diety i treningow wiec trudno mowic. napewno nie szkodzilo :) Dzięki chłopaki za odpowiedz :) Tez mysle ze kawe to musial mocną rure robić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zalezy która black mamba te nowe to już nie to co jeszcze parę lat temu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Dokładnie, ja black mamby nie czułem wogóle dla mnie 100 mg kofeiny było mocniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Black bombs brałam tego w tabletkach .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko bez cukru

Następny temat

Crea x3 400g

WHEY premium