SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - która marka, źródło?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
Witam,
przeczytałem wiele tematów odnośnie johimbiny i nie znalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości. Obecnie mam w okolicach 11-12% bf i szukam wsparcia który wesprze mnie w ostatnich etapach szlifu. Którą obecnie dostępną firmę możecie mi polecić? Czy branie z allegro to dobry pomysł? Czytałem, że wiele osób sobie ją chwali zaś inni wspominają o dosypkach sody. Zależy mi na jakości i nie chcę wyrzucać kasy w błoto. Z góry dziękuję za podzielenie się opiniami i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33013 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277951
Ja braełm w maju na alledrogo tą w woreczkach dilerskich za 20 zł 0.5g i po zalecanym dawkowaniu czuje bardzo intensywne objawy ( spore zimno na przemian z ciepłym - wczoraj pomimo biegania w 30 stopniach gęsia skórka cały czas na całym ciele ) więc chyba działa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Ja zawsze kupuje palmas tylko ze zapodaje 3kaps ale wtedy jest ogień :p zależy od poziomu Twojego wytrenowania ja bym cos dorzucił np.spalacz lub synefryna ale to zależy od stażu Twojego


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2017-06-04 08:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
pewniaki hades, primaforce, sns
z allegro masz tez proszek 500mg
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja od siebie napisze ze poczekałbym jeszcze z wrzucaniem Johy do suplemntacji aż zejdziesz na bf poniezej 10%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
Chcę się właśnie tak naszykować by nie zrobić falstartu z johą. Ale już zaczynają się schody i na ostatni miesiąc chcę dorzucić takie wspomaganie do pieca ;) zależy mi na dobrej sprawdzonej firmie bez lipy i oczywiście dostępnej w sprzedaży, bo zdecydowałem się na hadesa ale już jest niedostępny. Pure labs, san, falcon labs, palmas i allegro w woreczku strunowym - to mam do wyboru.

Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
TomQ-MAG
pewniaki hades, primaforce, sns
z allegro masz tez proszek 500mg

Hades na pewno jest git? Różne teorie krążą...choć ogólnie opinie są przywoite.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
TomQ-MAG
pewniaki hades, primaforce, sns
z allegro masz tez proszek 500mg

Hades na pewno jest git? Różne teorie krążą...choć ogólnie opinie są przyzwoite.
PS. Przepraszam, omyłkowy dubel.


Zmieniony przez - Christo87 w dniu 2017-06-05 21:27:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
jak pewne zrodlo (sklep) to bedzie git:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

BCAA z Olimpa + intensywne treningi mma - co robie zle?

WHEY premium