SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - jechać jeszcze bez , hades czy primaforce, czy można przyjmować z bcaa....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 895
Witam
-Mój wzrost 190 cm, 85kg zatłuszczenie około 15 % budowa meso/endo wiek 18 lat
-Czy docinać bez czy wprowadzić johe ?
-Jaka firma PrimaForce 90 tabsów po 2,5mg , czy Hades Hegemony 100 tabsów po 5mg.
-Ile powinien trwać czas brania takiej johy 2/3 tygodnie ?
-Czy jeżeli chcę robić interwały to muszę unikać tylko węglowodanów przed i po (i ile godzin) czy też białka , czy moge np zabrac bcaa przed takim interwałem z joha.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj, przy BF 15% to dpiero zaczyna sie redukowac, wiec obejdzie sie na tym etapie bez joszki.
co do wyboru produktu, obie firmy sa OK, hades ma bardzo dobre opinie, jak i klasyk prima
joha wg mnie 2 tygodnie on, 2 tyg off
bcaa mozna szamac razem z joha, nie ma problemu
bialko i wegle raczej odpada
2-3h przed treningiem posilek, 30min przed joha, po treningu posilek
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 895
ale założmy że będę brał 10g Bcaa przed treningiem to będzie to około 6g białka nie wyrzuci mi to insuliny i nie zablokuje działania johy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nie
ja popijam na treningu 30g BCAA
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
10g bcaa to nie 6g białka, do białka trochę aminokwasów mu jeszcze brakuje, to nie są jakieś ilości by nastąpił wyrzut.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76015 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754768
Leucyna w takiej ilości nie podbije Ci jakoś specjalnie insuliny. Tym bym się nie przejmował. Przed treningiem około 2 godziny posiłek białkowo-tłuszczowy. Po treningu węglowodany jak najbardziej należy już dać. Johimbinę można dodać schodząc poniżej 12%.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
u mnie nie ma problemu nawet gdy posilek przed treningowy jest bogaty w wegle, kwestia timingu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
ale Ty jesteś stary wyjadacz, co z niejednego pieca yoszkę jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
racja, znam juz swoj organizm i wiem, ze np 3h przed treningiem jak zjem to jest idealnie
a sa osoby co jadaja 30 minut przed%) jednak opcja z PRE< czy np joszka juz nie do konca im przypasuje,
no chyba, ze ten posilek przedtreningowy to jest ja 1/4 mojego%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
zjedź niżej z bf i wtedy dołóż yohę. Ja bralem w lipcu z Primaforce, pierwszy kontakt z yohą więc zacząłem od 7.5mg z rana na czczo, a ostatnie 10 dni bralem 2 x 5mg dziennie i bylem bardzo zadowolony jesli chodzi o palenie fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dokladnie, joszka niekoniecznie sprawdza sie w ilosciach usredionych typu 0,2mg na 1kg masy ciala, czasem wystarczy duzo mniejsza wartosc, jak mamy pewny towar
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - hit czy kit?

Następny temat

Przedtreningówka 2017

WHEY premium