SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Jogurt Musli 7 Zbóż? - Na mase?

Wysłana -
Witam, czy jogurt bakoma 7zbóz musli jest dobry na mase? Do jogurtu 250g dodaje jeszcze 30g płatkow owsianych jest to ok. 60 wegl. Jak myślicie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Za dużo cukru w nim siedzi.
Wysłana -
J.W Lepiej dać naturalne, ew. lekkie owocowe, ale z słodzikami
Wysłana -
Staraj się omijać produkty przetworzone, z dodatkiem cukrów prostych. To, że celem jest budowa masy mięśniowej nie znaczy, żeby ładować w siebie cukry. Zdecydowanie lepiej dodać owoce do naturalnego.
Wysłana -
jeżeli nie je tego cały dzień a ma to jako dodatek do śniadania to przecież mu nie zaszkodzi, ludzie suplemntuja bardziej badziewne gajnery czy nawet samą glukoze i jakoś nik ich nie krytykuje.

Wiadomo im zdrowiej tym lepiej ale jakieś przyjemności też trzeba sobie zostawić on zapewne zawodnikiem pro nie chce być

inna sprawa o ile dobrze rozumie jego wypowiedz to on ten jogurt i 30g owsianki traktuje jako posiłek a to bardziej przekąska

Zmieniony przez - Paweł898989 w dniu 2014-09-02 16:52:57
Wysłana -
Przecież ten jogurt absolutnie się nie nadaje do niczego, cena ogromna, ziarna niepotrzebne, wielkość maleńka a skład nic specjalnego http://www.open-youweb.com/jogurt-7-zboz-od-bakoma-opinia/ szkoda na niego gotówki lepsza już dowolna naturalna byle nie grecka.
Wysłana -
Postaraj się jednak zwracać uwagę na daty tematów, w których się udzielasz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź