SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna Kaczyńska i Jagienka Kamińska trenuja z Userkami SFD-trening fitness bikini

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 38900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Nowy rok 2014,nowe szanse-tym razem program filmowy i unikalna szansa dla naszych forumowiczek:

Joanna Kaczyńska i Jagienka Kamińska trenuja z Userkami SFD-trening fitness bikini


Trening dla dziewczyn chcacych poszerzyć wiedzę i praktyczne doświadczenie bedzie robiony razem z zawodniczkami,trenerkami fitness:


Joanna Kaczyńska



Znana także uważnym userom z wzorcowego pozowania do konkursu Ms SFD



Joanna Kaczyńska -Mistrzyni Polski IFBB w fitness bikini.
Poza tym jest także modelka fitness,instruktorką Fitness, instruktorką Tańca, trenerem personalnym i fizjoterapeutka ,masażystką.
Mistrzyni Polski w Karate 2001
Mistrzyni Małopolski w Karate 2001
Mistrzyni Polski w Karate Semi-Knockdown 2000



Jagienka Kamińska






Jagienka Kamińska-zawodniczka i finalistka mistrzostw Polski w bikini fitness,instruktorka kulturystyki,instruktorka fitness,młodszy ratownik WOPR,professional fitness instructor aqua aerobic,instruktor fitness nowoczesne formy gimnastyki,instruktor step, ball & shape,



Termin: 25 styczeń 2014,godzina 12:00(jeszcze do uzgodnienia)

Miejsce: Poznań


Osoby zainteresowane treningiem(potrzebne są dwie, trzy osoby) z Joanną i Jagienką zgłaszaja się w tym temacie do dnia 20 stycznia 2014 z krótkim info (jak długo trenuja,jaki cel treningu) i zdjęciem .


Zmieniony przez - masti w dniu 2013-12-28 13:03:37

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-12-28 13:05:52

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-12-28 13:46:53

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-01-03 19:31:55

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-01-03 19:33:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Co do info i zdjęcia:dane dot dlugości treningu,co aktualnie sie trenuje i jakie sa plany na rok 2014.

Zdjecie najlepiej związane z treningiem,ubiór na trening-taki,zeby fajnie to na filmie wygladało i dało jakis poglad na aktualna forme..

Bedą to ogladać tysiace,dziesiatki tysiecy ludzi przez wiele lat-coś fajnego na pewno wybierzecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
No pięknie !!!

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Juz mamy konkrety ustalone:

Dokładny termin 25-01-2014,godzina 12:00

Miejsce-Poznań,Os Piastowskie 25, Słodkiewicz Gym & Fitness

Oprócz Joanny i Jagienki bedzie nasz niezawodny Emil Kaleński,który dodatkowo objaśni trening i poszczególne ćwiczenia oraz poprowadzi krótki wywiad z naszymi mistrzyniami oraz userkami...

Naprawde bedzie super,bo siłownia jest niesamowicie wyposażona i panuje tam super atmosfera sprzyjajaca robieniu formy.
Pewnie też jeszcze paru mistrzów tam spotkamy a może i samego Radka Słodkiewicza........:)



Czekam na konkretne zgłoszenia.......



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Witam!

Byłoby mi niezmiernie miło wziąć udział w takim wydarzeniu.
Obecnie przygotowują formę pod sezon 2014: pod debiuty w kategorii Bikini Fitness i zależnie od zdobytego miejsca, myślę Mistrzostwach Polski, jak i Mistrzostwach Uniwersyteckich. Trenuję od niecałych dwóch lat. Moim celem jest przygotowanie najlepszej formy na sezon 2014, a w przyszłości zostanie instruktorką fitness i kulturystyki.

Więcej zdjęć i informacji o mnie i moim treningu/diecie w dzienniku treningowym na https://www.sfd.pl/Bikini_Fitness_2014-t986857.html?master=1#

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Świetnie!
Witamy w programie-nie bedzie problemu z przybyciem na 12:00 do Poznania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
masti
Świetnie!
Witamy w programie-nie bedzie problemu z przybyciem na 12:00 do Poznania?


Jestem z Opola. Będę jechała pociągiem do Poznania, który mam o 4:21, na miejscu ( Poznań Główny) jestem o 9:17. Na szczęście z dworca do Słodkiewcz Gym & Fitness jest ok. 2km prosta drogą więc do 12:00 będę na pewno, a mogę nawet szybciej. Towarzyszyć będzie mi chłopak.

Dziękuję za wybór do programu! Będzie to dla mnie świetna przygoda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Ahh.. jak szkoda, że to akurat 25.01.2014r. bo marzyłoby mi się uczestnictwo w takim spotkaniu. Zwłaszcza, że również szykuję się do debiutów Fitness Bikini 2014 :( :( :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Trochę reorganizacji i na pewno dasz rade przyjechać....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Niestety właśnie tego dnia mam zawody taneczne z dziećmi, które trenuję..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To rzeczywiście nic sie nie zrobi....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w sportach walki – rozmowa z Markiem Ciołkiem cz 2

Wiecej