SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki: zdjęcia to progres jaki dotąd udało się zrobić
Wiek : 32
Waga : 79 (zależy od sezonu
Wzrost : 173 cm
Staż treningowy: 5 lat
Obwód pasa: 82
Obwód klaty: 114
Obwód uda: 64
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): kulturystyka + rower 5 razy w tyg.
Dostęp do siłowni / sprzętu domowej siłowni : siłownia domowa w ciągłej modernizacji
Stan zdrowia: średni (nieuleczalne migotanie przedsionków)
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystkie, nawet curling
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: odżywki bez stymulantów
Stosowane wcześniej diety/rozkład b/w/t: dieta węglowodanowa, intuicyjna na okres masowy. Tłuszczowa, dopięta na okres redukcji
Wrażliwość na stymulanty: wysoka

CEL
Nie mam ściśle określonego celu. Ćwiczę tylko dla siebie i rodziny. Lubię przełamywać swoje słabości i wystawiać ciało i psychikę na maksymalne testy. Oczywiście mam małe założenia, które łatwiej się realizuje niż duże cele. Odwiecznym moim celem jest 40 cm w łapie, bo szybciej odnotowuje spadki niż przyrosty. Zatrzymał się w marcu na 39 cm i ani drgnie. Myślę, że do czterdziestki się wyrobię

Posty w dzienniku będą pojawiać się sukcesywnie i za każde uwagi będę wdzięczny - wszystkie się przydadzą, nawet krytykujące i śmieszne
"Nie pitol, tylko załóż sobie dziennik jak człowiek. Będziesz się starzał razem z nami " (_Szajba_)

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
5@3 ujowo było nie ma co ukrywać. Wiem że nie lubisz cukrowania ale tak jest jak piszesz. Ćwiczenie dobre, czasami się przydaje. Na koksie nawet bym go nie ruszył ale czasami kaptury bolą albo nie mam siły więc je wykorzystuje. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam do komentowania i współpracy


Zmieniony przez - jezoo w dniu 2017-09-23 18:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj próby do przysiadu Zerchera.
Myślałem, że granica 100 kg będzie nie do przeskoczenia ze względu na ból przedramion ale myliłem się i to bardzo. Zwracam honor Mastiemu, który pisał, że podnosi 150 kg.
Na filmie trochę kocur wyszedł bo wypuściłem powietrze ale liczyło się dla mnie tylko to aby podnieść


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
Myślałem, że jesteś trochę wyższy
Kocur też nie wyszedł taki duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym być wyższy, bo bracia maja powyżej 180cm tylko ja kurdupel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
jezoo
Chciałbym być wyższy, bo bracia maja powyżej 180cm tylko ja kurdupel
Pewnie starsi
Byli pierwsi do miski (a Ty teraz nadrabiasz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo

za każde uwagi będę wdzięczny - wszystkie się przydadzą, nawet krytykujące i śmieszne



Możesz na nas liczyć
Witamy smarkaczu , masz u mnie fory bo zwolniłeś mnie z tej roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
jezoo
Chciałbym być wyższy, bo bracia maja powyżej 180cm tylko ja kurdupel
Pewnie starsi
Byli pierwsi do miski (a Ty teraz nadrabiasz )

Zgadł Pan - obydwaj starsi i pewnie tak było, jak Pan pisze Wszyscy byliśmy chudzielcami a teraz to im się bojlery zapowietrzyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
jezoo

za każde uwagi będę wdzięczny - wszystkie się przydadzą, nawet krytykujące i śmieszne



Możesz na nas liczyć
Witamy smarkaczu , masz u mnie fory bo zwolniłeś mnie z tej roli

Ciebie Fans to nawet prosić nie trzeba o komentarze.
Nie potrzebuje fory. Pisz wszystko, bo jak nie będziesz pisał to tak, jakbyś hamował mój progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Pacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo

Ciebie Fans to nawet prosić nie trzeba o komentarze.



No, ledwo ścierpiałem ten rower w ankiecie. Nie idź tą drogą(chyba, że jako środek transportu do pracy/kościoła/szkoły - niepotrzebne skreślić)


ps. miałem nic nie pisać, ale muszę, pierwszym zdjęciem you've made my day for tonight
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium