SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Wracam z nowym dziennikiem a zarazem z nowym nastawieniem.
Nie było mnie chwilę (choć na bieżąco śledziłem Wasze poczynania) ale musiałem ogarnąć parę spraw rodzinnych z mizernym skutkiem.
Pewnie niektórym Userom to nie w smak ale bez dziennika nie osiągnę tego co mam w założeniu więc pomęczę Was do następnych wakacji a potem to się okaże co dalej.
Głównym założeniem dziennika będą dwa okresy:
- masa i cel 87kg do marca
- wycinka i cel 74kg do końca konkursu KNL

Na chwilę obecną zacząłem ostatni tydzień redukcji masy ciała bez wycinki. Waga zatrzymała się na 78kg jak przeczuwałem ale wygląd jest lepszy niż w lutym po mini cut przy zachowaniu wymiarów. Brakowało trochę motywacji podczas przerwy i treningi były na zasadzie FBW bo nie wiedziałem czy będę miał możliwość zrobienia kolejnego treningu. W pracy ogromny stres związany z wprowadzaniem nowego systemu odbił się na wszelkich aspektach mojego funkcjonowania - nawet budziłem się w nocy gadając głupoty. Wróciły również problemy sercowe.
Dla tych, którzy chcą dalej obserwować moje poczynania filmik z pozowania, reszta na kanale YT - oczywiście aparatu nie zmieniłem więc jakość do kitu ale to co chciałem zobaczyć zobaczyłem.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
jsdolan5
Nooooooooooooooo, powstał feniks z popiołów . Dawaj, dawaj, obserwuję

Hehe. Narazie tylko z wyra się podniosłem
Na jakieś konkrety to jeszcze z 2 tygodnie będzie trzeba poczekać, żeby zobaczyć czy siłowe ćwiczenia wchodzą w grę czy zostaje mi pitu, pitu z hantelkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Fajnie, że wróciłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Jaka waga ciała na tym filmiku?
Przedostatni tydzień redukcji czyli do kiedy ta redukcja?

Mam 164 cm wzrostu (zmierzone we Władysławowie) i na weryfikacji ważyłem 69 kg. Na dzisiejszym filmiku ważyłem 74 kg. Wydaje mi się, że celujesz w zbyt małą wagę po redukcji.

Cieszę się, że najgorsze zawirowania skończone i będziesz miał spokojniejszą głowę do modelowania sylwetki.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-07-17 12:15:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
chyba mamy tydzień powrotów
i dobrze (i nie mogę sobie wyobrazić komu to mogło być nie w smak )
więc dajesz, obserwuję i kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
ojan
Jaka waga ciała na tym filmiku?
Przedostatni tydzień redukcji czyli do kiedy ta redukcja?

Mam 164 cm wzrostu (zmierzone we Władysławowie) i na weryfikacji ważyłem 69 kg. Na dzisiejszym filmiku ważyłem 74 kg. Wydaje mi się, że celujesz w zbyt małą wagę po redukcji.

Cieszę się, że najgorsze zawirowania skończone i będziesz miał spokojniejszą głowę do modelowania sylwetki.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-07-17 12:15:04

Redukcja będzie trwać do niedzieli. Waga na filmiku to 79,3 po całym dniu i treningu. Na czczo jest ok 78 +- 0,2kg.
Cel redukcji na przyszły rok jest specjalnie zaniżony aby mocniej pracować nad formą. 74kg to byłaby chyba moja waga startowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
kabo9
chyba mamy tydzień powrotów
i dobrze (i nie mogę sobie wyobrazić komu to mogło być nie w smak )
więc dajesz, obserwuję i kibicuję

Miałem poczekać jeszcze z dziennikiem ale takie obserwowanie zza okna nie podobało mi się. Kabo w sierpniu na początku będę na tydzień w Wawie. Może zgadamy się na wspólną przypinkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie ma problemu o ile nie wstrzelisz się w mój urlop (do którego próbuję się wyciąć ), do 05.08 mnei nie ma ale w tygodniu od 06.08 już możemy się umawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Kurcze a ja 5 planowałem powrót. Może uda się przeciągnąć pobyt o jeden dzień. Odezwę się jeszcze w tej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
O ile sobie przypominam, ja namówiłem Cię do założenia w tym dziale dziennika i na pewno nie mam nic przeciw temu że wróciłeś, mimo iż ZŁY CZŁOWIEK jestem.
Pozdrawiam

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
_Szajba_
O ile sobie przypominam, ja namówiłem Cię do założenia w tym dziale dziennika i na pewno nie mam nic przeciw temu że wróciłeś, mimo iż ZŁY CZŁOWIEK jestem.
Pozdrawiam


Zrobiłeś to tymi słowami:
"Nie pitol, tylko załóż sobie dziennik jak człowiek. Będziesz się starzał razem z nami " (_Szajba_)
Nadal jest to najbardziej motywujące mnie zdanie do prowadzenia dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Klatka i Barki
Podsumowując postęp to wzrost siły już się zatrzymał i każda seria to walka o ostatnie powtórzenia ale nie poddaje się. Za to obwody nadal mnie satysfakcjonują a to co mnie najbardziej cieszy to to, że w obydwu ramionach nadal jest ponad 40cm.

Klatka
1. WL skos+ 4 x 15 x 30kg
2a. Rozpiętki skos+ 4 x 15 x 12,5kg
2b. Rozpiętki siedząc z gumami 4 x 15
3. WL 4 x 15 x 62kg

Barki
1. Wznosy w opadzie 4 x 15 x 15kg
2. Przyciąganie krzywki do brody 4 x 15 x 36kg
3. Wznosy w przód stojąc 4 x 15 x 10kg



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium