SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeszcze coś o prohormonach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Toomasz43
Amg27
14 dni on i 14 dni off i znów tak samo i co liczyłeś , ze w tym czasie off wszystko wróci do normy ? Ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś bo dla mnie to d****izm bo w 14 dni to nawet dobrze sie nie wkręciło

Z tym, że nie miało co wracać do normy, bo przez 14 dni jest minimalna ingernecja w uklad hormonalny, lepsza regeneracja watroby. Nie wiem czy to d****izm, ale to jest stwierdzanie faktów i moje odczucia w tamtym czasie.



Zmieniony przez - Toomasz43 w dniu 2018-05-12 18:33:09


Po tych mikrocyklach blok jest na bank.

Zrób badania lh, Fsh, test, prolaktyna, progesteron.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Jak dla mnie również dobrze mogłeś tym wynalazkiem wyzerowac e2 i dlatego ten problem .podając takie środki i nie robić badań to jak strzał w kolano.systemu podawania nawet nie będę komentował.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wspomniałem na początku to było dwa lata temu. Może i był blok (ja go nie odczułem). Być może wyzerowałem e2 (kondycja rzeczywiście spadła), a może w moim wieku bez ćwiczeń to normalne. Teraz znów zacząłem ćwiczyć. Docelowo temat miał być informacją dla innych, że gdy po 40- stce stosuje się jakikolwiek doping i siła idzie niesamowicie w górę, a preparat jeszcze wysusza stawy to należy się zastanowić nad ochroną stawów, nie tylko wątroby i gospodarki hormonalnej organizmu. Ja w każdym razie dwa lata temu oprócz bólu w łokciach żadnych niepokojących objawów i problemu z "jajkiem" nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Dlatego są takie fora ,jak byś trafił do nas wcześniej wiedział byś wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim zacząłem przygodę z tym PH to postudiowałem trochę z wujkiem Google na ten temat. I zdania w necie są podzielone na temat mikrocykli, czy blokują, czy niszczą wątrobę. Jedni piszą tak inni wprost przeciwnie. Jakie są zalety, jakie wady tych mikrocykli. A jak myślicie? Dlaczego zdecydowałem się na mikrocykle a nie od razu z grubej rury pociągnąć 6 tygodni? Właśnie dlatego, że w necie znalazłem info o mikrocyklach. Już nie będę się powtarzał dlaczego, bo i tak jedni mają swoją rację a inni swoją. I dlaczego Forumowicze na SFD muszą mieć tylko rację, a na innych forach nie. Jak już wspominałem, zanim zacząłem brać ten PH to sporo poczytałem na temat cykli takimi preparatami i zdania są podzielone. A jak już o tym mowa to proszę doświadczone osoby aby odpowiedziały mi. Po jakim czasie stosowania sterydy i PH hamują układ HPTA. No bo raczej nie po pierwszej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Zrobił byś badania to byś wiedział a tak można sobie pogdybac.
W dwa tyg nie masz prawa nic zbudować ,mikrocykle to nie porozumienie.
Są inne fora ale sfd to największe forum w Europie tak więc o czymś to chyba świadczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Dokładnie j/w

Raczej słabo szukałeś informacji skoro zdecydowałeś się na ph a nie na saa.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1

W dwa tyg nie masz prawa nic zbudować ,mikrocykle to nie porozumienie.


"Nic" to za dużo powiedziane. Jednak sylwetkowo coś zbudowałem. 2 tyg on, dwa tyg off i tak razy trzy. Czyli trzy mikrocykle z dwutygodniowymi przerwami, podniosły mi ogólną wagę 3 kg. Fakt, że cały czas była kreatyna i gainery. Po za tym jak już pisałem duży progres z treningu na trening. No i ogólna ocena znajomych. Po ich słowach "Tomek, aleś ty urósł" to aż się miło robiło. A może to wszystko zasługa kreatyny i gainerów. Jednak takiego przyrostu siły jaki był bym się po kreatynie i gainerach nie spodziewał. Piszę o faktach. Nie wymądrzam się tu i nie uważam, że wszystko wiem. Piszę o moich spostrzerzeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
A później wszystko poleciało przez problemy ,czyli źle to rozegrales

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Jeśli dałbyś testosteron, też zanotowalbys wzrost wagi oraz siły

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren

Następny temat

Omka owłosienie

WHEY premium