SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeszcze coś o prohormonach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po dwuletniej przerwie z powodu... no właśnie. Napiszę Wam o prohormonie Respawn z firmy Brawn. Jest to połaczenie Trenu i Epi. Suchy prohormon, który daję dobrej jakości mięso. Niestety ma jednak skutki uboczne i nie mówię tu o wątrobie czy zablokowaniu gospodarki hormonalnej, bo nic takiego nie miałem, tylko o stawach. Strasznie wysusza stawy do tego stopnia, że doprowadził mnie do poważnej kontuzji łokci. Nie dałem rady zgiąć rąk w łokciach bez żadnego obciążenia. Leki przeciw zapalne, glukozamina, nic nie pomagało. Krioterapia delikatnie załagodziła objawy. Stosowałem dwa mikrocykle tym preparatem dwa lata temu. Masa na duży plus, siła na zeje... duuuuży plus. Progres z treningu na trening. W ciągu niecałych dwóch miesięcy osiągnałem wyniki siłowe jakie osiąga się po o wiele dłuższym czasie. I co z tego, kiedy mięśnie rosną w zawrotnym tępie i siła idzie jak szalona, kiedy stawy w moim wieku (45 lat) odmówiły posłuszeństwa. Teraz po dwóch latach wracam na siłownie i zaczynam od nowa. Nawet nie ma mowy abym wyciskał tyle co dwa lata temu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
Toomasz43
Aleks
Jeśli dałbyś testosteron, też zanotowalbys wzrost wagi oraz siły

PH łatwiej dostępne hehehe.

Serio nie masz znajomego dila?

No, nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
A robiłeś badania hormonalne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Ja mam 44 latka i już się nie porywam na ciężary.
Co z tego że mógłbym np wyciskanie leżąc robić 130 kg po 7-8 powtórzeń. Wybieram 100-110 kg po 12-14 powtórzeń ale z mega czuciem mięśniowym.
Wiadomo że z wiekiem o wiele łatwiej o kontuzje
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
A robiłeś badania hormonalne ???

Nie robiłem badań hormonalnych, ale żona nie narzekała hehe, a i ja czułem się świetnie i częstotliwość mieliśmy sporą. Układ hormonalny z tego co wiem blokuje się po ok. dwóch tygodniach cyklu. Ja robiłem dwa mikrocykle, czyli po 14- stu dniach przerwa na kolejne 14 dni, po czym znów 14 dni brania PH. Ogólne samopoczucie świetne, gdyby nie duży ból w łokciach. Może coś doradzicie na ochronę stawów teraz, gdyż znów ćwiczę na siłowni i wolałbym nie przeżywać tego drugi raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Tylko z łokciami miałeś problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xorton
Tylko z łokciami miałeś problem?

Tak, tak jak pisałem żadne glukozaminy, środki przeciwzapalne nie pomagały. Zostałem skierowany na krioterapie. Po tym trochę ból ustąpił. Jednak przy większym wysiłku było czuć ból w łokciach. Tak to jest jak mięśnie "krzyczą dawaj dalej, dawaj więcej", a stawy nie nadążają za obciążeniem. A po Respawnie byłem w stanie z treningu na trening zwiększać obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
14 dni on i 14 dni off i znów tak samo i co liczyłeś , ze w tym czasie off wszystko wróci do normy ? Ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś bo dla mnie to d****izm bo w 14 dni to nawet dobrze sie nie wkręciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
14 dni on i 14 dni off i znów tak samo i co liczyłeś , ze w tym czasie off wszystko wróci do normy ? Ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś bo dla mnie to d****izm bo w 14 dni to nawet dobrze sie nie wkręciło

Z tym, że nie miało co wracać do normy, bo przez 14 dni jest minimalna ingernecja w uklad hormonalny, lepsza regeneracja watroby. Nie wiem czy to d****izm, ale to jest stwierdzanie faktów i moje odczucia w tamtym czasie.


Zmieniony przez - Toomasz43 w dniu 2018-05-12 18:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Z łokciami to wiele osób ma problem, nie tylko na dopingu. A Ty tylko z nimi miałeś problem, a z innymi stawami nie.
Jeśli w barku i przedramieniu coś jest nie tak, to się to odbija na łokciu od razu. Trzeba szybko reagować na mały dyskomfort, nie zajeżdzać ich do końca.

Są chyba 3 możliwości - łokieć golfisty (wewnątrz), tenisty (na zewnątrz) i jeszcze z tyłu.
Jak będziesz miał którąś z tych dolegliwości, to poszukaj w internecie odpowiednich ćwiczeń.
Na czas rehabilitacji możesz zmienić w planie ćwiczenia na łagodniejsze, zwiększyć liczbę powtórzeń itp.

Ja np. mam łokieć golfisty w prawym łokciu, dlatego muszę rozciągać i wzmacniać przedramię, mięśnie dłoni, stabilizować prawy bark, który jest niestabilny. Jeszcze możńa masować ścięgna. Niestety trzeba robić te pierdoły z przypadku takich kontuzji, jeśli chce się mieć długą karierę na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To był łokieć tenisisty. Lekarz stwierdził krótko, nie obciążać. Fakt jest jednak taki, że rzeczywiście zignorowałem pierwsze objawy i to był błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
No to typowe dla lekarzy, którzy się nie znają. Następnym razem idź do fizjoterapeuty/próbuj rożnych patentów z Youtube'a. Pełno jest filmików na ten temat i metod
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren

Wiecej