SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem nowy i potrzebuje porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Przychodze tutaj z moim problemem. Zakupilem dużą ilość suplementów a dokładniej to:BCAA,Coffeine 200plus, WPC protein oraz carboplus. I z tej racji ze jestem nowy mam pytanie czy jeśli zazywam je wszystkie to źle? Nie wiem czy stosowanie ich wszystkich jakos mi szkodzi? Blagam o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przede wszystkim musisz wiedzieć w jakim celu zakupiłeś te rzeczy, jaki masz cel treningowy oraz jak wygląda Twoje odżywianie, wypełnij ankietę działu, bo nic o Tobie nie wiadomo i nie wiadomo w jaką stronę kierować porady. Jedynie po krótce kofeina to kofeina, można przed treningiem jako pobudzacz, białko stosujemy wg braków w diecie, carbo to po prostu węglowodany, stosowane najczęściej przez w okresie masowym w trakcie treningów lub po treningu, także należy to uwzględnić w diecie, bcaa antykatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wymienione przez Ciebie suplementy nie sa zle i da sie je polaczyc podczas jednego okresu suplementacyjnego,
jednak dopoki nie napiszesz nam czegos wiecej o sobie, trudno bedzie nam jednoznacznie odpowiedziec, czy jest to dobra opcja dla Ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Nie mam jak wysyłać zdjęcia ale mam 16 lat 195cm i ważę jakieś 95kg. Nie stosowalem nigdy nic, żadnej kreatywny żadnych suplementów,żadnego białka. Nic jestem całkiem swierzy w tych sprawach. Troche przytylem i chciałbym zrzucić zbędne kilogramy a i przybrać masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Cwicze piłkę ręczna średnio 4razy w tygodniu mam treningi dodatkowo chodze od czasu do czasu na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Cwicze piłkę ręczna średnio 4razy w tygodniu mam treningi dodatkowo chodze od czasu do czasu na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Postąpiłeś trochę tak jakbys kupił kij do hokeja i pytał się jak go trzymać i uderzać jednocześnie nie potrafiąc jeździć na łyżwach.

Jeśli chcesz zgubić trochę tłuszczu to musisz po 1 obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, ułożyć dietę (nie jakąś restrykcyjną tylko taką, która będzie Ci pasowała i ją utrzymasz). Wtedy białko i carbo według braków w diecie, najlepiej po treningu (wliczasz w bilans kaloryczny na dany dzień) a kofeina jako pobudzacz przed treningiem, jak nie pijesz kawy daj 100mg na początek i z czasem zwiększ do 200-300mg (więcej jest niewskazane - pobudzenia już dużego nie odczujesz a możesz mieć np bóle głowy, zawroty głowy itp).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tabezkitu
Nie mam jak wysyłać zdjęcia ale mam 16 lat 195cm i ważę jakieś 95kg. Nie stosowalem nigdy nic, żadnej kreatywny żadnych suplementów,żadnego białka. Nic jestem całkiem swierzy w tych sprawach. Troche przytylem i chciałbym zrzucić zbędne kilogramy a i przybrać masy mięśniowej.


uzupelniajac wypowiedz Majkela, wyznacz sobie realny cel, niech to bedzie na start redukcja, jak masz problem z nadwaga i pod ten cel ukierunkuj diete i treningi, pozniej dopiero zajmiesz sie budowa miesnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna dawkowanie

Następny temat

Co na koncentracje?

WHEY premium