SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem krzywy :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Si2uiel z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co mi jest... Pod lewą stroną klatki piersiowej mam bardziej wysuniętą kość (chyba mostek) przez co klatka piersiowa tez jest nierowna. Nie wiem co to jest... Mam sie z tym udac do lekarza czy jak?


Adek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Opisz to dokladniej, a bedzie latwiej Ci pomoc. Przenosze post do dzialu "Porad medyczne" bo z tego co wiem Guru wrocil a on bedzie Ci w stanie pomoc jak nikt. Pozdrawiam.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
odświeżam. Pomóżcie chłopakowi

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a co można odpowiedzieć?
chyba tylko polecić wizytę w poradni wad postawy.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
tu nie masz myslec czy isc czy nie tylko idz odrazu do jakiegos ortopedy




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410


mam podobny problem a mianowicie mam odstające łopatki i prawy bark niżej od lewego. Możecie poradzić mi jakieś ćwiczenia aby skrygować te wady.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
dla porównania wrzucam zdjecie zrobione ok 1,5 roku temu. Jak widać na pierwszym zdjęciu troche mi sie udało dopracować te plecki na siłowni. Mam jeszcze jeden problem gdyż robiąc wyciskanie na płaskiej czuje większy ucisk na lewą łopatkę(wydaje mi sie że jest bardziej odstająca). Prosze o pomoc i z góry dziękuje.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410


zapomniałem o zdjęciu. oto one:


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
w takim przypadku to gimnastyka korekcyjna




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
troszkę późno na gimnastykę korekcyjną. byłeś w poradni wad postawy?
dużo pływaj żabką i cwicz mięśnie brzucha.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
chodziłem na gimnastyke korekcyjna jak byłem jeszcze w podstawówce. Później Pani stwierdziła że róźnica jest minimalna i już nie muszę chdzić. Mówiła żebym podicągał sie na drążku, robił pompki i inne ćwiczenia. Jak stoje normalnie(bez napinania itp) to nie widac ze jedna strona jest niższa. To widać tylko np. w "pozach kulturystycznych". Najwięcej kłopotów jest z tą łopatką bo troche mi dokucza jak robie wyciskanie ale już się przyzwyczaiłem.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębienie

Następny temat

Ból nadgarstka. (do Guru)

WHEY premium