SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem cienki..pomocy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
hej, same wywalanie ciosów i kopnięć i siłowe ćwiczenia to nie wszystko. Pomóżcie mi i podsuńcie jakiś trening kondycyjny bo po ok
5-6min shadow boxingu wysiadam...:(:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
@JKDskok
Ja mysle ze to tylko kwestia czasu, chorowales, miales duzo przerwy i po prostu troche potrwa zanim wrocisz do formy. Trenuj ale tez uwazaj zeby nie przedobrzyc noi cierpliwosci...

@Gandalf masz racje ,wiatrak + zefirek ;-P ale chodzilo mi o zarys treningu nie o wykonanie hehe

Zmieniony przez - Swamprage w dniu 2008-03-29 20:21:32

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
wez mzoe napisz co trenujes zile itd...
ja moge ci napsiac tak "trenuj trenuj i jescze raz ttrenuje..."
happy?
a co kto tu ma ci napsiac?
pomysl troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
trenuję Jeet Kune Do
ale głównie szybkość i siłę za to nic wytrzymałości...atakuję szybkimi seriami i po jednej takiej odpadam:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
ale ty sobie sam w domu to ciwczysz czy jak?
ja np. na treningach mam tak ze mamy taka "rpzgrzewke" po ktorej najchetniej bym poszedl do szatni wziął prysznic i poszedl do domu a przedemna jescze 2h treningu...noi po ponad pol roku wyrzymalosc mam ale nadal rozgrzewka mnie wykancza glownie daltego ze w miare uplywu czasu zwieksza sie liczbe cwiczen i skraca czas na ich wykonanie...
ja ci proponuje zakupic/pozyczyc takie odwazniki na rece i ngoi (na rzep sa - zacisnac wasko) na nadgarski i kostki zalozyc i machac przed lustrem lub na worku

PS
trzeba umiejetnie wykrozystywac sile/energie juz mialem takich ludkow na sparingach ktorzy w polowie wysiadali rece im opadaly lub stali w miejscu dsotali pare serii i koniec
ja zadko uzywam "calej" sily w oddanie ciosu/kopniecia (chyba ze widze 100% okazji czyli np. odslonieta watrobe/sledzione lub droge wolna dla haka/sierpa) noi tobie tez radze zaczac stosowac taka technike bo ktos zorbi unik/blok a ty juz "no-power"
po za tym nawet tak "cwiaczac" nic ci to nie da lepiej spokojniej a dluzej bo nawet miesnie nie zdaza sie polapac o co biega jzeli skonczy sie trening po kilku minutach spokojniej/wolniej ale dluzej a z czasem beda efekty
tez tak na pcozatku mialem np. robilismy 60 kopniec na noge a ja po 20 juz sil nie mialem no to zaczynalem sluchac "rad" trenera ktory bardzo byl "mily" jak widzial co robie noi od tamtego momentu kopalem sowim tempem/sila 40 kopniec a jak widzialem ze mam jescze troche sily to nwalalem tak ze te 60 "kopniecie" wygladalo tak ze skzoda gadac bo nie mialem juz sily... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
wielkie dzięki za mądre słowa :)
a trenuje z przyjacielem, który jest trenerem karate i wspólnie zaczęliśmy eksperymentować z Jkd bo doszliśmy do wniosku, że karate
no niestety jest kiepskie choćby ze względu na katy, bo katą przecież się nie obronie...dzięki i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3069
Stef-x nie dawaj głupich rad. Obciązniki? No bez jaj...przecież ten chłopak sobie tylko stawy roz*****... Do tego jeszcze proponujesz mu to do ćwiczenia na worku JKDskok: Trenuj, trenuj a wytrzymałość przyjdzie sama...daj sobie jakiś czas (powiedzmy 3 miesiące) na solidny trening, i porównaj rezultaty z obecnymi. Gwarantuję że będzie lepiej. Pzdr.

Zmieniony przez - Un4given w dniu 2008-03-24 09:52:02

Zmieniony przez - Un4given w dniu 2008-03-24 09:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
bez przesady male obciazenia stawow nie rozwala (wzlascza po dobrej rozgrzewce)
mam kumpla ktory trenuje lekko atlettyke i trener kaze mu i calej reszcie biegac z obciaznikami (on biega juz z 1kg na nodze)

skad mialem wiedziec ze on tak "trenuje"?
jak pojdzie na 2-3 miechy na box KB I MT zalapie podstawy to mzoe wedlug mnie spokojnie tak trenowac jak napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Kyokushin, a co???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Wiosna idzie, pogiegaj

Wogole to ciezko widze trenowanie JKD bez trenera ;/ Rozumiem ze stojke po kk mozna latwo opanowac ale np parter, trapping to juz co innego nie mowiac o strefie broni

Bardzo ladny filmik, typowy trening (fragment) JKD.

http://pl.



Zmieniony przez - Swamprage w dniu 2008-03-25 18:02:10

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
JKDskok pytam poniewarz są rodzaje karate gdzie trening jest przekrojowy i ten rodzaj karate jest bdb. a jak ćwiczycie parter?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking MMA Sherdog 19.03.08

Następny temat

Jameel "Big Time" Mcline zaprasza Kimbo do walki!

WHEY premium