SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem ciągle szczupły

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
Cześć chciałbym się Was poradzić co zrobić żebym nie być szczupłym? Chodzi o to, że aktualnie mam sylwetkę w kształcie I , a chciałbym V ćwiczę już prawie 6 miesięcy i z tymi plecami jest chyba najsłabiej . Podam mój plan dodam, że co jakiś czas go lekko modyfikuje.
Pon, śr, pt
Klata:
Wyciskanie na ławce sztangi 3x8 36 +1.25
Hantli 3x10 12.5
Plecy:
Martwy ciąg sztanga 3x8 26 +2.5 1.25
Szrugsy 3x8
Barki:
Unoszenie sztangi nad głowę 5x8 21
Biceps:
Podnoszenie hantli naprzemiennie 6x3 10
Podnoszenie sztangi 6x3 21
Triceps:
Uginanie ramion za głowę 6x8 12.5

Wt, cz
Nogi:
Przysiady ze sztangą 6x10 26
Łydki:
Wspięcia na palce stojąc hantle 4x20. 26

Ile jeżeli możecie to powiedzcie jak tam stoję z ciężarami , czy gdzieś wydaje się Wam za mało względem reszty
PS. 16 lat 174 cm wzrostu.

Sorry jeśli zły dział.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
to w Twoim zamyśle miał być podział "góra/dół"?
Na szerokosć gdzbietu,czyli tak pożądaną przez Ciebie sylwetkę V, królem ćwiczeń jest podciąganie na drazku,a u Ciebie tego nie widzę.. Bez tego będzie mega cieżko.

ćwiczysz w domu,tak?
jaki masz sprzęt do ćwiczeń? ile obciążenia?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426
Tak w domu, drążku nie mam.Mam tylko hantle 2x15 i sztangę 26 kg ale mogę założyć na sztangę prawie 50 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
bez drążka porządnej szerokości nie zrobisz. Wiec albo:
-kup drążek,to niewielki koszt,a mnóstwo korzyści
-znajdź jakiś placyk zabaw z drążkiem koło domu,teraz powstaje mnóstwo placów z siłowniami na świeżym powietrzu i na nim się podciągaj

a co do planu. Ciągi i ćwiczenia brzucha rób w dniu gdy robisz dół. Dlaczego? Po pierwsze by nie było duzej dysproporcji ćwiczeń w planach pod wzgledem ilosci,oraz by unikać angażowania niewypoczętych mieśni do ćwiczeń. Np robiąc siady, brzuch i prostowniki pełnią rolę stabilizacyjną,więc muszą być wypoczęte.

rób wddle podziału
pon: trening
wt: trening
śr wolne
czw:trening
pt: trening
weekend wolne

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Czesc

Wiecej